Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Titeket nem piszkálnak azzal,...

Titeket nem piszkálnak azzal, hogy mindennap sminkeltek?

Figyelt kérdés
Nyáron nem vagyok olyan emberek között (suli) akik ezt megtennék. Persze nyáron a meleg miatt minimális sminket használok. Télen vagy ősszel használok korrektort, illetve kevés alapozót a szemem alá. Ezen kívül szempillaspirál+tus+kihúzom a szemöldökömet (szemöldökporral csak). Szerintem ez nem sok, mégis szoktak piszkálni vele hogy jaj minek sminkelek. Egyszer órán megkérdezte a tanár, hogy szeretek-e sminkelni és kiröhögtek. Pedig nem vakolok, és nem hülyén festem ki magam.

2017. júl. 11. 11:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor nem ismerlek, kérdező.

Ezt félretéve, korántsem mindenki olyan "felnőttes", mint feltételeznéd, kedves válaszoló. Én is 20 éves vagyok, és esti suliban(!) szeretnék leérettségizni, éjszakai munka mellett (mert nem mindenkinek jön össze az élet, bocs). A munkahelyen nálam 40 évvel idősebbek is belém kötnek, és csitriként viselkednek, csak mondom. :) Emellett nem ismeretlen a szekálás sem számomra, sem az ismerőseim körében. Jó annak, akinek igen.

Kérdező! Lehet rosszul viszed fel a sminket. Nem hozzád passzol. Elüt a stílusodtól. Nem természetes. De ha neked ez tetszik, az építő kritikákon kívül, tanácsos süketnek maradni az ilyesmire. Nem olyan nehéz, csak ne foglalkozz idiótákkal. Előbb-utóbb találnak maguknak más szenzációt, van elég feltűnési viszketegséges jelentkező a posztra.

2017. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem! De lesz....m! Nem az ők dolguk ezen dilemmázni!!!!!!!!!!
2017. okt. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!