Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék eg helix piercinget....

Szeretnék eg helix piercinget. Tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés

Menniyre fáj? 3 lyuk van a fülemben, de egyik sem porcban és mindegyiket lőtték, de úgy olvastam, hogy porcba ajánlott inkább szúratni.

Mennyi ideig gyógyul?

Esetleg tudtok ajánalani egy helyet Budapesten? Én a westendben lévő tetkó szalonra gondoltam.



2017. júl. 22. 19:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző voltam ... A nem porcosnál kicsit jobban fáj, nekem is van 3 lyuk is a fülemben, most helix lett. Talén nehezebb lesz túlélni a gyógyulást, mint a szúrást. :-D
2017. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 szerintem is a gyógyulás húzósabb, a szúrás csak éget bár a conch karikámnál annyit szívott vele a piercer srác hogy adrenalintól bekábulva delíriumosan dúdolgattam a Chop Suey lassú részét (épp az szólt) a fél szalon meg rajtam röhögött :D Meg pont voltam mikor nagyon magyarázta két orr piercinges hölgynek hogy nagyon vigyázzanak ,nem szabad belekapni, mondom nyugi, egyszer bele fognak kapni, utána figyelnek, mindenki bólogatott :D
2017. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11 Ja, nehogy belekapjanak az orrba. :-D Ez a legkisebb gond! :-D Én 1 éjjel álmomban kitúrtam az orromból ... újra kellett 1 hónap múlva szúrhatnom.

Az 1.éjjel helixemmel jó volt. Nem tudom, hogy aludtam-e rajta, de nem fáj, nincs bedagadva ... még. :-)

2017. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Esetleg valamelyikőtök már hallott vagy járt a Wonderland tetoválószalonról? Pozitív visszajelzéseket kapott facebookon és most éppen piercing akciójuk van
2017. aug. 7. 19:06
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 én félálomban azt hittem valami ráragadt az orromra és kipiszkáltam, szerencsére felébredtem de visszarakni már jobban fájt főleg vaksötétben tapintásra :D
2017. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!