Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok valahol Tatabánya...

Tudtok valahol Tatabánya környékén olyan piercingest/tetoválóst aki elég olcsón dolgozik?

Figyelt kérdés
Kettő piercinget szeretnék egyszerre és az úgy elég sokba kerül együtt

2017. szept. 1. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla hogy lenne itt jó piercinges,pedig elégg sokszor kerestem.Inkább felmentem Budapestre kiszuratni.
2017. szept. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen kettőt. A legolcsóbb piercing 3.000 a legdrágább 9.000 körül van egy normális helyen. Persze az árak nagyon eltérőek szalon-szalon között. Van, ahol 7-8 ezer a legolcsóbb és 15 ezer a legdrágább (az intimeket bele se veszem).

Tetoválót tudok, de testékszerezőt nem. Érdemes felmenni vonattal pestre, nem olyan vészes út.

2017. szept. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az elsőnek: Móron van egy nagyon jó piercinges csak azzal az a baj hogy 6 ezerért csinálja ami nekem drága de ha te szeretnél még szúratni oda menj mert nagyon jó munkát végeznek (Amparito tattoo)

a másodiknak: köszönöm!

2017. szept. 2. 14:55
 4/4 Marcseszko válasza:

Tudok egyet a főtér környékén.

Jokima tatto. Nekem ő csinálta és meg vagyok vele elégedve. Nagyon barátságos, kedves ember.

Egy 3x5cm-es mindig feliratot 4000ért csinált nekem. A következő 3-at pedig 7 ért fogja.

2018. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!