Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 eves vagyok szerintetek...

13 eves vagyok szerintetek sok amit hasznalok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Alapozot korrektort szemoldokport pirositot bronzositot highlitert meg konturokaz huzok az arcomon illetve egy halvány szemhejpuder es egy vekony tus es egy spiral ez sok?

2017. okt. 16. 05:39
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
100%
Most 25 évesen sem használok ennyi mindent, kivéve alkalmakra. Szóval rengeteg! 13 évesen kb semmit sem használtam. 8.ban kezdtem el alapozót, néha egy leheletnyi szájfényt (nem volt feltűnő, de az önbizalmamon dobott).
2017. okt. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez egyenesen gusztustalan. Én is 13 vagyok, de én csak szempillaspirált és szemöldökceruzát használok. Szerintem aki ennyi idősen többet használ, az elég gáz. Vannak osztálytársaim akik alapozzák magukat, de mondanom sem kell hogy gőzük nincs az egészről. Egyiken semmi változás nincs, a másiknak meg narancssárga a feje. Egyetlen egy osztálytársam van, akin a korának megfelelő mennyiségű smink van: csak a szemöldöke van kiszedve meg nagyon halványan befestve, és korrektorozik, de csak azért mert nagyon pattanásos. Ha nem mondja hogy használja, észre sem veszem, mert alig látszott hogy ki van pattogva.

Mindezek után nem tudom mennyire tudod magad kisminkelni, de ahogy előttem is írták, anyum nem használ ennyi sminket, pedig már negyvenes.

Szerintem legalább az 1/3-ára kéne csökkentened a sminked mennyiségét, mert egyrészt nagyon gáz ha nem tudod használni, másrészt nagyon csúnya pattanásos leszel tőle, harmadrészt ember, 13 éves vagy, és háromszor annyi sminked van mint egy huszon-harminc x éves nőnek. Te ezt nem érzed gáznak?

2017. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
53%
Az utolsónak tök igaza van. Az viszont nyilvánvaló, hogy nem 13 éves, mert az nem így ír és nem így fogalmaz.
2017. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti valami kamu kérdés, nem hiszem el hogy minderre van időd reggel, hacsak nem megfejeled a sminkesvödröd és ami rajta marad a fejeden azt nevezed sminknek.
2017. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Ennyire rossz a helyzet?
2017. okt. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Nem kertem ilyen kommentárokat
2017. okt. 19. 13:57
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Véleményt kértél, megkaptad? Mi nem tetszik?
2017. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
80%
Az a helyzet, hogy ezt biztos nem tudod igényesen megcsinálni. Bármibe fogadni merek, hogy borzasztó csúnyán sminkelsz. Főleg minden reggel ennyi mindent felrakni. Én 20 évesen nem sminkelek ennyire még buliba se. Pár év múlva olyan csúnya lesz a bőröd h még az alapozó meg a korrektor se fog már rajta segíteni.
2017. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
68%
Lotyó vagy, vagy lotyó akarsz lenni? Gondolkodj már, kislány...
2017. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

#13

Azt hiszem ezt vehetem bóknak, mert tényleg 13 vagyok :D

#12-es vagyok

2017. okt. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!