Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 eves vagyok szerintetek...

13 eves vagyok szerintetek sok amit hasznalok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Alapozot korrektort szemoldokport pirositot bronzositot highlitert meg konturokaz huzok az arcomon illetve egy halvány szemhejpuder es egy vekony tus es egy spiral ez sok?

2017. okt. 16. 05:39
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Vagy egy magát túl okosnak gondoló kislányról van szó, vagy hótt kamu az egész. Egyik sem jó csillagjegy.
2017. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyenek miatt mondom, hogy a vilag megerett a pusztulasra. Nem, nem a sminkre gondolok.
2017. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
#32 hanem?
2017. okt. 23. 10:33
 34/42 anonim válasza:
100%

Ugye tudod hogy ilyen fiatalon a smink csak öregít? ;)

Amúgy rengeteg, én 14 éves vagyok, de semmi-semmi sminket sem használok, úgyhogy...

És hidd el, smink nélkűl biztos szebb vagy te is! Így csak megnéznek az utcán az emberek, hogy normális vagy-e...

Nem rossz indulatból mondom

2017. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem távozok el sehonnan, azt látva, hogy kiemelted a kérdést, még örülsz is a társaságnak... :D
2017. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Majd otthon hetvegen anyucival kisminkelitek egymast :)
2017. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Kérdező, döntsd el mit akarsz: A felszínes barátnőket lekőrözni, vagy a valamire való fiuk áhítozó tekintetét. Az elsőhöz a smink, meg az ilyesmik a jó választás, de vigyázz, ezzel mindenki más és közted csak falakat építész! A külsős alapján fognak meg(el)ítélni.


Ha inkább szívmelengetően szép akarsz lenni, akkor egy dolgot javaslom: Szájfény. Lehetőleg csokis. Még most is őrzök ilyen emléket tini koromból.

28F

2017. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
41%

Ha így érzed magabiztosabbnak mahad akkor ne halgas a röbbiekre....

Azert leirom a velemenyem aztan max nem veszed figyelemebe..

Igen,szerintem is sok DE mar csaknazert is mert ahogy idosodunk alktalaban egyre tovb termeket hasnalunk az arcunkra es ha mar most ezeket felkened a borodnek artasz

Egy kis korrektor,szempillaspiral,halvany ruzs,max meg pirosito.. ez igy is booven eleg de adha egy kis magabiztossagot..

2017. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó: tanulj meg írni mielőtt tiniket biztatnál a neten
2017. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő egy két betűt elírt de ő legalabb tud normalis emberek modjara irni koszonom
2017. nov. 21. 22:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!