Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 eves vagyok szerintetek...

13 eves vagyok szerintetek sok amit hasznalok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Alapozot korrektort szemoldokport pirositot bronzositot highlitert meg konturokaz huzok az arcomon illetve egy halvány szemhejpuder es egy vekony tus es egy spiral ez sok?

2017. okt. 16. 05:39
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
100%

Egy-kettőt??? Nézd már meg jobban! XD


Ez halálosan sok! Egyre rondább és rondább lesz a fiatal bőröd, mert eltömíted a pólusaidat! HA NEM akarsz rém pattanásos lenni, AKKOR vegyél vissza a mennyiségből!

Hidd el, hogy később már csak undorodni fognak tőled a fiúk, már ha előre látóak lesznek :D

ÉN alig használok valamit, !sőt! semmit! Még a szemöldököm sincs kiszedetve, néha kihúzom, ha úgy tartja kedvem és van időm, de semmi más! Talán egy kevés kis korrektor a rondább pattanásokra és ENNYI!

Az osztálytársaimról nem is beszélek inkább -.-"

Azt ajánlom, hogy kicsit vegyél vissza! Nem szégyen ha nem "tökéletes" az arcod...

2017. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Szia! Ez valóban sok egy 13 éves lánynak. Hidd el nagyon csúnya lesz a bőröd ha minden nap ezeket felkened magadra. Ezt tapasztalatból mondom, van egy lány osztálytársam aki minden szirszart felken az arcára 15 évesen és már most úgy néz ki mint egy 30-hoz közelítő nő. (Arról nem is beszélve hogy milyen csúnya lett a bőre..) Szinte már nevetségesen néz ki és mit ne mondjak mindenkinek megvan róla a véleménye.

Én személy szerint csak szemöldökport/ceruzát, egy kis korrektort használok a szemem alá (rettentően keveset alszok) vagy pattanásokra, meg egy kis szájfényt.

(És tudod hogy mennyivel több fiú próbálkozik nálam és az enyhe sminket viselő lányoknál, mint az agyonra sminkelt lányoknál? Persze nem ez a legfontosabb, de valami célja csak van ha így fested magad.)

Szerintem neked is ennyi smink bőven elég lenne mert meg fogod bánni hogy így elrontottad a bőrödet.

2017. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!