Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a nyelv piercing?

Mennyire fáj a nyelv piercing?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy mennyire fáj, illetve nektek mennyire fájt a nyelv szúrása, és utána meddig nem tudtatok beszélni,enni.. Jobban fáj mint egy tetoválás? Lehet valamihez hasonlítani a szúrás érzését??

2017. okt. 29. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem éreztem. lidocaine spayt használtak. rosszabb volt hogy előttem egy tükör volt és láttam xd


enni 4 nap után tudtam rendesen, addig spenót, meg amit annyira nem kell harapni csak nyelni.


1 hét alatt teljesen leapadt a duzzanat. akkir viszont meg 1, 5 hétig érzékeny volt, mert rá akart nőni a nyelvem a piercingre..

2017. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. okt. 30. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!