Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hosszú, hegyesebb (nem mű! )...

Hosszú, hegyesebb (nem mű! ) körmök, általában feketére festve tényleg annyira taszítóak a fiúknak?

Figyelt kérdés
Teljesen ápoltak a körmeim, nem is lakkozom mindig, de ha rövid, azt nem bírom elviselni. Viszont egy fiúbarátom mondta, hogy őt zavarná, ha a barátnőjének ilyen körme lenne.
2017. nov. 24. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fentebb taglalt körmök rám pont ellenkező hatást gyakorolnak. Imádnám, ha a barátnőmnek hosszú, fekete körmei lennének. Ízlések és pofonok. Igazából szerintem ezeknek a kérdéseknek azért nincs értelme, mert nem lehet homogén masszaként kezelni a férfiakat:D Valakinek nagyon tetszik, valakit taszít.
2017. nov. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Örülök, hogy ilyen is van :) Persze nem gondolom hogy akkor mindenkire igaz lenne, mert 1-2 kivétel mindig mindenben van. De ahogy a barátom azt mondta, szerinte az ilyennel ki lehetne kergetni a többséget a világból, elgondolkoztam, hogy tényleg így van-e, vagy itt pont ő a kivétel.
2017. nov. 24. 03:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a hosszabb női körmök. Viszont a fekete szín nagyon nem. Más színben nem lehetne esetleg? :D
2017. nov. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na, kívánságműsor indul :D Szürke, sötétkék, lila is szokott még lenni, de mivel 10-ből 9-szer feketét hordok, nem lennél vele kibékülve.
2017. nov. 24. 03:16
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne legyen fekete. Az én barátnőm sem csináltat feketét. Bármilyen más oké, nem szólok bele. 29/F
2017. nov. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fekete köröm igen taszitana.

Szinte bármi lehet csak ne fekete.

Annyi gyönyörű színes női köröm van, nem zavarna szinte semmilyen más szín de ne fekete legyen.

(A sotetlila és szürke se....de egy fél fokkal jobb mint a fekete)

2017. nov. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Csak fekete legyen. Színes körmök gázak.
2017. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbb férfinek nem tetszenek sztem a fekete körmök, tapasztalat alapján. Sokan túl emósnak, goth-osnak vagy pusztán csak igénytelennek vagy fiúsnak tartják (az igénytelent nem értem, de hallottam már). Sztem inkább ezzel van a baj, mint a köröm hosszával. Hacsak nem olyan natúran, mint a stiletto körmök...
2017. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!