Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial? Tapasztalatok?

Industrial? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Na szoval roviden a szitu. Baromira szeretnek egy industrialt. Tegyuk fel lehet es tanacsok es tapadztalatok erdekelnenek. Mar utana neztem valamennyire de meg erdekelnenek velemenyek. Most van 2lobe-m (sima fulbevalo) es 3uppet lobe-m (ugye nem porcos reszen, az “eredti” fulbevalok folott) es az erdekelne ennel mennyjrr faj jobban? Ezek loveset siman kibirtam, egyaltalan nem fajt. Igen, tudom , hogy porcba szurnak. Szoval? Tanacsok?

15/l



2018. jan. 29. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban fáj
2018. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokkal jobban, főleg, hogy 2 lyukat szúrnak egyszerre, és baromi sokáig gyógyul. Nekem roppant ügyes piercerem volt, 2 pillanat alatt elkészítette, utána viszont fél évig gyógyult úgy, hogy mindig nagyon vigyáztam rá.
2018. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jobban fáj de nem a világ vége, engem mindenki azzal riogatott hogy a második jobba fog fájni pedig nem, oké, 2 lyuk, fú, de mivel akkor kb 3 éve csorgattam a nyálam rá hogy úúúú én akarok, amint megláttam az összes fájdalom eltűnt és csak arra tudtam gondolni hogy YESSSSSSSS
2018. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit nyomtam meg de elküldte...

Na, még annyi hogy először nemesacél rúd volt bent, kb 3 hónap volt mire tudtam rajta aludni, főleg a lentebbi lyuk szívózott sokal ,annyira hogy elkezdte kidobni az ékszert, egyre vékonyabb volt fölötte a bőr, megbeszléltük a sráccal aki szúrta hogy akkor ő ezt most kiveszi, a felső lyukba teszünk egy karikát, az alsót pedig újraszúrjuk picit fentebb ha begyógyult, addig szereztem titán szárat... hát ég és föld, 2 nap alatt tudtam aludni rajta és 1 hónap után minden kellemetlenség nélkül cseréltem le egy PVD bevonatú fekete titán szárra, ez volt kb két éve, azóta szépen a helyén van, nem mozdult el.

2018. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!