Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kedves noi tarsaim! Miket...

Kedves noi tarsaim! Miket hasznaltok magatokra hogy szebbek legyetek?

Figyelt kérdés
Persze,azt mondjak,termeszetesen a legszebb egy no. De ezt mindenki tudja,hogy nem igaz. Kellenek szamunkra olyan praktikak, amelyekkel jobban tetszunk sajat magunknak es tarsainknak is. Nektek melyek azok? En festem a hajam. Pothajat hordok, muszempillat,es hosszu mukormom van. Rengeteg adidas cicanacim,ezeket adidas melegitovel kombinalo,esetleg Jordan vagy Nike cipokkel. Ha szebbnek kell legyek,termeszetesen van sok gyonyoru szoknyam. Rakok maszkot az arcomra,szemkornyekapolo,borradir,krem,micellas viz. reggel pedig kivasalom a hajam es alapozo,ruzs,kontur,szemoldok,highlighter. Szoliba pl nem jarok sajnos nagyon feher a borom,semmit sem hasznal. Az alakom alapjaban veve szep,azert sosem eroltettem meg magam..:) Nagyon erdekelnenek a Ti praktikaitok. 19 L

2018. febr. 13. 11:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen típus arra van kitalálva, hogy pörögjön rajtatok - persze, hogy imádod :D
2018. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Rúzst és szempillaspirált használok. Meg cuki, nőies ruhákat.
2018. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre.


Nekem a legjobb praktikám az, hogy ha hazaérek, gamelés közepette minden ellenfélnek szétverem a fejét a pitsába, mert a stressz árt a szépségnek :33333


Viccen kívül amúgy arcápolásra nagyon odafigyelek, az, hogy mit használok attól függ, milyen állapotban van a bőröm, de leginkább natúrkozmetikumokat. Imádok sminkelni, főleg erős szemfestéket szoktam használni, alapozást csak minimálisan. Öltözködés, hát... nem nézek ki mindig túl nőisene, van, amikor farmerpólós kedvem van. Meg reggelente örülök,ha találok tiszta ruhát xddd


Hajápolás terén vagyok analfabéta, bár sztem nem baj, mert vastagszálú, és szőke hajam van. 18/L

2018. febr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Bar en fiatalabb vagyok nalad, szerintem is kicsit tulzasba viszed. De te tudod. :)

En a hajamra mosas utan hajbalzsamot hasznalok, es kb. hetente egyszer-ketszer kivasalom. De van, hogy kivasalni sem szoktam, csak bekotom/befonom, es megyek vele. Amugy sotetszoke vallig ero hajam van, ami nagyon dus es eros szalu.

Muszempillam nem volt (es szerintem nem is lesz), mukormom sem, tobbek kozott azert, mert eleg nehez lenne benne sportolni.

Az arcommal nincs sok problemam, ha osszefutok egy-egy pattanassal, olyankor hasznalok ra teafaolajas stick-et, az hamar eltunteti. Par hetente szoktam radirozni is. Amugy reggel-este hideg viz. Ami sminket hasznalok, az a szempillaspiral, korrektor, es neha, amikor ugy jon, akkor egy kis ruzs es szemhelypuder.

Ruhakat mindenhonnan veszek, probalok egyedibb darabokat, ugyanugy elmegyek egy H&M-be, mint egy jo turkaloba. 17L

2018. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, szemhejpuder*
2018. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A hajamat padlizsán lilára szoktam festeni. Szúrattam az orromba piercinget, ami egy diszkrét kis kék kő volt, de nemrégen kicseréltem egy vékony ezüst karikára. Póthajam nekem is van, nekem ilyen csatos :D van belőle kék és lila is. Az iskolámban nem tolerálják ezt túlzottan, és nem is játszom a tüzzel szóval inkább az ilyen természetellenes póthajaimat meghagyom az iskolán kívüli alkalmakra.

Öltözködés ügyileg a H&M-ben szoktam vásárolni.

Choker-eket (nyakörv, nyakpánt) is hordok.

Próbáltam egyszer a műkörmöt, de nagyon sok gondot okozott, ezért inkább lila vagy kék gél lakkot csináltatok.

Sminkelni sajnos nincsen mindennap időm, ha mégis van és iskolába megyek akkor általában korrektort, szempillaspirált, és highlightert használok.

Ha a baránőimmel vagy a párommal megyek valahova, és ha nem vagyok brutálisan késésben akkor több sminket használok: alpozó, korrektor, pirosító, highlighter, szempillaspirál, szemhéjpúder, vörös vagy lila rúzs.

Nagyon szeretem az ezüst karika fülbevalókat is.

Magasderekú, szaggatott nadrágban és fekete felsőkben érzem jól magamat.

Hajat vasalni ritkán szoktam, mert egyenes a hajam.

Sosem alszom sminkben, micellás vízzel mindig leszedem. Szívesen használok különböző bőrradírokat is az arcomra.

2018. febr. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Egyszer próbáltam a műkörmöt, de nem igazán vált be, ezért géllakkot használok.


Sminkelni ritkán sminekelek. A mindennapokban szájceruza, szájfény, szemöldökceruza, néha szempillasirál és halványan pirosító, amit használok.


Ha a baránőimmel megyek valahova, akkor több sminket használok: alpozó, korrektor, pirosító, highlighter, szempillaspirál, szemhéjpúder, szemceruza, szájceruza, szájfény.


Bizsukat is szívesen viselek: nyakpánt, fülbevalók, nyakláncok, karkötők.


Kedvelem a farmernadrágokat, laza felsőket, de miniszoknyát is szívesen viselek, vagy sortot. Magas sarkú szandállal vagy papuccsal.

A kedvenc hazai webáruházam a venusfashion , általában ott szerzem be a nekem tetsző darabokat.


Egyenes a hajam, a samponon kívül néha hajspray-t használok. Nem volt még póthajam és nem is szeretnék.

2018. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!