Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alsó vízvonalra szemceruza+sze...

Alsó vízvonalra szemceruza+szempillára szempillaspirál? Ez túl egyszerű így?

Figyelt kérdés
Igazából szerintetek nem béna így használni? A felső vízvonalamra is használjak szemceruzat?

2018. márc. 23. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A felsőre is használj, de FELÜL satírozd el egy fültisztító pálcikával!
2018. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alsóra csak akkor, ha fehér vagy nude. Fekete, barna, egyéb szín összenyomja, szerintem, hát nem akarom azt mondani, hogy igénytelen, de nekem mindig olyan "sminkben aludtam"-nak hat, ha látom másokon.
2018. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem vagy csak szempilla spiralozz vagy ha mindenkwppen hasznalni akarod a szemceruzádat is... akkor ne csak az also vizvonalra vidd fel hanem feljebb is... a tusvonal helyére, oda a szemhéjadon a szempiallatövekhez.
2018. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy felsőre nembírom felvinni, mert béna vagyok hozzá...
2018. márc. 23. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a Maybelline Precise folyékony szemhéjtust ajánlom a tusvonalra. Én is ritka béna vagyok a sminkelésben, ezelőtt csak a szempillaspirált tudtam használni meg a rúzst. De ez a tus annyira vékony,hogy könnyebb vele dolgozni és nagyon szép,tartós a végeredmény. Az alsót én sem tudom szépen megcsinálni, de egy vastag tusvonallal+szempillasprirállal már elég jó a smink akár buliba is.
2018. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagy szemekel rendelkezel akkor jól áll ha alsó vizvonalat kihuzod feketével mivel mandulább formát ad ezzel,ha kicsi szemed van felejsd el a feketét és használj helyette fehéret,vékony tus mindenkinek jol áll, szempilla spirál meg alap kellék egy lánynak :D.
2020. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!