Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti (nők) milyen gyakran...

Ti (nők) milyen gyakran sminkelitek magatok, akár otthon is?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nem szoktam. Ha elmegyek, bárhova, akkor mindig. Nude sminket szoktam felrakni.
2018. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Időszakosan. Otthon soha, ha elmegyek valahová, akkor hangulat kérdése, nem mindig igénylem. Ha teszek is fel valamit, akkor csak egy kis alapozót és szempillaspirált, szájfényt.
2018. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Iskolába akkor sminkelek ha időben fel tudok kelni. De igyekszem azért minden reggel időt szakítani arra hogy legalább szempillaspirált használjak.

Ha boltba megyek meg ilyen kisebb helyekre akkor sem szoktam.

Randira/barátnőkkel való kimozdulásra szoktam sminkelni.

Hétvégén nem szoktam sminkelni, ha otthon vagyok. :)

2018. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig sminkelek, ha elmegyek valahova. Itthon csak néha amikor próbasminket csináltam magamnak.
2018. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hétköznap sminkelek, igaz nem extrán, bb krém, spirál, ajakbalzsam/szájfény.

Hétvégén a négyfalnak minek.

2018. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Minden nap,. még otthonra is; mert hát ki tudja! Betoppanhat bárki, meg lehet, hogy ki kell mennem az utcára!
2018. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Amikor éppen rám jön. Max. évente 2x. Tehát nagyjából fél évente 1x.
2018. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kriszti006 válasza:
Én általában minden reggel sminkelek, persze nem 5 kg sminket tolok magamra, törekedek a természetesebb hatásra. Ha itthon vagyok, akkor egyáltalán nem sminkelek, feleslegesnek tartom. Ilyenkor inkább hidratálom az arcbőröm. :))
2018. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Munkába, meg ha megyek valahova, mindig sminkelek. Ha itthon vagyok, soha. 1 napot mindig igyekszem nem sminkelni a héten. Ez általában vasárnap
2018. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!