Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mindkét kezetekkel sminkeli...

Ti mindkét kezetekkel sminkelitek a szemeteket?

Figyelt kérdés

Pl jobbkezesek, ti a bal szemeteket is jobb kézzel sminkelitek?

(Mert én a bal és jobb kezemet is használom, és ezért furának tartanak ilyen szempontból) :D


2018. jan. 31. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
hát, igazából tudnám mind a két kezemet használni, de valahogy megszoktam hogy a jobb esik kézre, így azt használom :) a másikat kizárólag tusvonalhúzásból, mert ugyanabból a szögből kell húzni a két farkincát, hogy legalább másodunokatesók legyenek :D
2018. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
97%
Én csak jobbal, pedig amúgy kétkezes vagyok. A balban fogom a sminkcuccot.
2018. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az utolsó válaszát!
2018. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a jobb szememet jobb kézzel szoktam, a bal szememet pedig bal kézzel. Nem tudom, próbálkoztam jobb kézzel is, de nekem az úgy furcsa, valahogyan nem áll kézre, útban van az orrom...nekem jobb kézzel nem megy.
2018. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbot jobb kézzel, balt ballal. A kontaktlencsét isígy teszem fel, valahogy így szoktam meg.
2018. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem, mert a bal kezem ügyetlen ilyesmik terén
2018. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mind a két oldalon jobb kézzel dolgozok
2018. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!