Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők! Hogyan sminkeltek napi...

Nők! Hogyan sminkeltek napi szinten?

Figyelt kérdés
Én napi szinten fekete szemceruzát, nude színű szemhéjport, fekete szempillaspirált és ciklámenszínű rúzst használok.

2018. márc. 27. 11:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

púder, pirosító, szürke szemceruza

rúzst, szempillaspirált ritkán használok

szemhéjpúdert még ritkábban

2018. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Mattító primer, korrektor, púder, bronzosító, tus, szempillaspirál, színezett szemöldökgél, nude rúzs
2018. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 piriiiii ***** válasza:
82%

Én az utóbbi évekhez képest egyre kevesebbet, néha már szinte semennyit.

Régebben alapoztam (főleg, ha randira vagy ilyesmire mentem), szemceruza, szemöldök, spirál, ritkán rúzs. Én is éreztem néha, hogy sok, legalábbis ahhoz képest, amit én normálisnak tartok, mert az átlaghoz képest nem sok egyáltalán, van, aki boltba se megy smink nélkül.

Most már alapozót, szemceruzát is nagyon ritkán használok, inkább akkor, ha nem vagyok túl jól, nem aludtam ki magam, vagy feltűnő pattanásom van. Egyedül a spirál az, ami rendszeresen megmaradt, néha erősebben, de általában próbálok valami természetes hatást elérni, hogy szinte meg se lehessen mondani, van rajtam festék.

És néha, ha olyan napom van, kicsit igazítok a szemöldökömön.

Az a jó, hogy régen el sem tudtam képzelni ezt, de így is nagyon jól érzem magamat, sőt, még jobban. És igazából a környezetem is ezt hangoztatja, hogy tök jó, hogy nem sminkelek. Bár a férfiak ezt amúgy is szeretik.

2018. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Primer, alapozó, korrektor, szempillaspirál, szemöldökpomade, bronzosító. Ha több időm van és jobban akarok kinézni, akkor szemhéjtus, highlighter, pirosító is jöhet még.

Hétvégente ezeken kívül általában műszempillát is teszek fel és matt rúzst is szoktam használni.

2018. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Alapozó, szemöldökpor, szempillaspirál bronzosító + ha több időm marad reggel, akkor még ezeken felül: pirosító, szemsmink.
2018. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

BB krém

korrektor a szemeim alá

púder

pirosító

egy kevés kontúr

szemceruza

szempillaspirál

visszafogott színű rúzs

2018. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Korrektor

Pirosító

Tusvonal

Spirál

Szemöldök por

Mályvaszínű matt rúzs


21L

2018. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Kevés alapozó, szempillaspirál, szemöldök. Ezel mindig.

Aztán a többi, ahogy kedvem van, (de egyszerre az összeset soha): vörös/ciklámen rúzs, nagyon világos arany színű enyhén csillogó szemceruza, sötétebb szemhéjpúder.


Nem szeretem a természetellenes túltolt fullface akolatsminket, olyan ostoba feje lesz tőle az embernek.

2018. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
*k
2018. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként ki pontoz le és mégis mi alapján? A kérdező arra kíváncsi, ki hogy sminkel a mindennapokban, mások leírják és valaki lepontozza? De miért??
2018. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!