Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16-18 éves lányok, ti mennyit...

16-18 éves lányok, ti mennyit sminkeltek egy nap?

Figyelt kérdés
16 éves kezdő vagyok, úgyhogy jöhetnek akár tippek is, hogy mit használjak. Megy a pacsi:)

2018. márc. 15. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

En 18 vagyok. Imadok sminkelni ez a hobbim. Naponta kb 30percet sminkelek.


Amiket hasznalok:

Alapozo

Korrektor

Szemoldokceruza

Szemhejpaletta

Konturpaletta

Fixalopuder

Folyekony matt ruzs

Higighter

Muszempilla

Szempillasspiral


Tudom,atlag embernek ez rettento sok, de szeretem csinalni:)


Ha ugymond teher szamodra a sminkeles nap mint nap akkor valami egyszerur valassz de hatasosat!:) Ha nem vagy borproblemas akkor egy magasabb fedesu folyekony korrektor szerintem eleg es elhagyhatod az alapozot. Aztam egy keves fixalo puder mindig kell:) a szemoldokod formazd meg! Ez fontos:) a szemhejadra ks vihetsz fel egy keves szint

A bronzosito/konturozas kihagyhatatlan nem is gondolnad mennyit dob a megjelenesen.

Az ajkaidat kihagyhatod de tehetsz ra ajakapolot es az is kellemesen csillogni fog meg ugye nem szarad ki.

2018. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok, de azért válaszolok. CC krémet, púdert, szempillaspirált és szemfestéket használok mindennap.


Pár tipp: mielőtt megveszel bármilyen sminkterméket, keress rá kremmania.hu-n és olvasd el a véleményeket. Rengeteg pénzt spórolhatsz azzal, hogy nem veszel olyat, ami az emberek nagy részének nem vált be. Ugyanitt nézd meg az összetevőket, ha sok a piros pötty, akkor ne vedd meg. A parabént például kerüld az összetételből.


Két jó és olcsó márka: Essence (ez a belépő szint szerintem) és Catrice. Drágábbak közül meg persze ott van a L'Oréal, Bourjois, Max Factor stb.


Soha ne felejtsd el lemosni esténként. Ha szemhékpúdert szeretnél használni, akkor alá tegyél eyelid primert.

2018. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak kihúzom a szemem tusfilccel, plusz szempillaspirált használok. :)

17 vagyok

2018. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindennap van időm sminkelni sajnos, de ha van akkor szempillaspirált használok mindenképpen.

Ha netalán sikerül még korábban kelni akkor a szempillaspirál mellé korrektort, szemhéjpúdert és highlightert is használok ^^



Szerintem kezdésnek használj korrektort ha vannak bőrhibáid/karikáid.

Szempillaspirállal sose lehet mellé lőni, az mindenkinek hangsúlyosabbá teszi a szemeit.

Esetleg kísérletezhetsz valami olyan szemhéjpúderrel ami illik a ruháidhoz, a stílusodhoz, vagy csak tetszik a szín :)

És ajánlom a színezett ajakápolókat is, amik nem csak hidratálnak, de szép rózsaszín színt is adnak az ajkaidnak.

2018. márc. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es kommentelő vagyok

Az lemaradt hogy 17 éves vagyok


És nagyon egyet értek az előttem szólokkal, hogy az Essence a Catrie az jó márka kezdésnek. És hogy tényleg írd be a krém mánián a termék nevét, ami érdekel, ugyanis ott azt is leírják az emberek hogy nekik milyen tapasztalataik vannak az adott termékről. :)

És még annyit tennék hozzá hogy én a Rival de Loop nevezetű márkát is szeretem meg a Lovely-t. Ezek se olyan drágák.

A smink eltávolításhoz pedig remek a micellás víz ;)

2018. márc. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon változó, attól függ mihez van kedvem/mennyi időm van. Van olyan nap, amikor nem sminkelek (legfeljebb szempillaspirál, meg lefixálom a szemöldököm). De ha igen, akkor használok bronzosítót, szemceruzát/szemhéjtust, néha kevés szemhéjpúdert,korrektort, alapozót (ezt nem mindig) arcra púdert, szemöldökpúdert. Sima hajlakkal szoktam lefixálni a szemöldököm; de van hogy por meg lakk helyett csak színezett szemöldökspirált használok. Illetve szoktam hétköznap is rúzst használni, de akkor általában nem nagyon sminkelek mellé.

Én is azt tudom ajánlani, ha eddig egyáltalán nem sminkeltél; hogy használj korrektort meg szempillaspirált, esetleg kevés szemceruzát/szemhéjtust (bár az nem biztos, hogy egyből "eltalálod", érdemes gyakorolni, hogy mi áll jól, meg hogy ne vidd túlzásba. :D).

Van egy nagyon jó oldal, amit tudok ajánlani, ahol az emberek véleményeznek különböző termékeket; én általában innen szoktam tájékozódni, mielőtt megveszek valamit, és általában bejön: [link]

Tényleg egyébként ami fontos, hogy nem érdemes/nem feltétlenül kell nagyon drága sminkeket használnod, nem mindig a legdrágább a legjobb, sőt.

2018. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja látom, már írták a krémmániát többen is. :D Tényleg egyébként nagyon hasznos.
2018. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat😌 Meg azert johetnek
2018. márc. 16. 12:25
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem kezdesnek boven eleg alapozo, szemoldokceruza, szempillaspiral, szajfeny. Tust nem merem ajanlani, mert barmennyire is lehetsz jo sminkelesben, mindenkinek (khm) benak az elso tusvonalai. En anno emlekszem nagyon sokat megszenvedtem vele es meg ugy is borzaszto lett a vegeredmeny...😅

En 17 eves vagyok, es imadok sminkelni, mar 4 eve csinalom, csak persze azert 13 evesen max korrektor volt rajtam.

Suliba a sminkem:

Primer, alapozo, szemoldokpomade, szempillaspiral, matt szajfeny, highlighter es nagyon neha bronzosito.

2018. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

BB krém, korrektor, fixálópúder plusz valami ajakcucc.

Sajnos a hétköznapi sietős reggelek lekorlátozzák a kreativitásomat 😅

2018. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!