Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A karika orr piercing nagyon...

A karika orr piercing nagyon rosszul nez ki nagy orrban?

Figyelt kérdés

Az arcomhoz kepest nagyon nagy az orrom. Inkabb az orrnyergemmel van a probléma, előről nézve nagyon vastag.

A szemeimtol lefele folyamatosan tágul es emelkedik ki az arcombol ( oldalról nézve)

Tehat orrcimpam alig van. Oldalról egyebkent egyenes.

Nagyon tetszik az orr pc, viszont kételyeim vannak felőle.

Nagy mammut orrba tenyleg szahrul nez ki?:(



2018. jún. 30. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is viszonylag nagy orra van, neki jól áll. Próbáld ki fake piercinggel.
2018. jún. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennyire elégedetlen vagy az orroddal, akkor inkább ne vonzd oda a tekinteteket.
2018. jún. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj vagy vegyél egy olcsó karikát, és próbáld oda. Nem csak az orrod méretétől függ, hanem az arcod többi részétől is. Ezért látatlanban nem lehet megmondani, hogy jól áll-e. Viszont ha felpróbálod, el tudod dönteni.
2018. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Minden orrban rosszul néz ki
2018. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én rácáfolnék a kettesre.

Sosem szerettem az orrom. Olyan furcsa alakja van, viszonylag nagy is. Nem is találkoztam még senkivel, akinek ilyen orra lett volna :D

De a pirszingtől valahogy megszerettem. Oldalt hordtam benne egy kis karikát.

Az ékszer már nincs benne, de azóta is szeretem az orrom.


Bár én is azt tanácsolnám, hogy próbáld meg egy fake piercinggel, s ha tetszik, akkor nyugodtan szúrasd át :)

2018. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Használj fake piercinget, ha annyira szeretnél. Sok ismerősöm csináltatott magának, de 3-4 hónap múlva megunták és semmi értelme nem volt mert fájt nekik a lyukasztás ráadásul még ha beforr a nyoma is ott marad. Sztem vásárold fel a claire’s-t kamu piercingekkel és kész. Hidd el senkinek nem fog föl tűnni, hogy nem igazi és legalább gyakran kb mindennap berakhatsz másikat fájdalom mentesen. Gondolj bele, ha már megöregszel vagy te is megunod, hogy fog kinézni azzal a szép kis heggel az orrod, ami állításod szerint nagy.

De ha te tényleg szeretnéd és ez az álmod akkor szard le mások véleményét és csináltasd meg . Az a lényeg, hogy neked tetszen.

2018. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem úgymond "sas" orrom van, de jó ideje mű pc-t hordok, mostanra tervezem hogy csináltatok igazit. Nekem jól áll annak ellenére hogy nagy az orrom. Amúgy szerintem nem lényeg hogy milyen az orrod, ha neked tetszik akkor csináltasd meg és legyél rá büszke. ;)
2018. júl. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!