Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk tetszik ez a smink vagy...

Fiúk tetszik ez a smink vagy egyáltalán észreveszietek egy lányon? :D

Figyelt kérdés
A siminkem mac alapozó ami tökéletesen fed szval olyan a bőröm mint a babáé az arcsonotomat kiemelem különbözö árnyalatokkal és bronzosítot is használok. A szememre válogosbarnából sötétebbre(igyse sötétebb a bőrőmnél) átmenetes púdert használok a szemöldököm pedig áthuzum barna cerkával ettől gyönyörű szine és formálya lesz. Ezenkiv minden smink előtt leradirozom az arcom aztán pedig puhítóval bekenem így nagyon jólnézek ki minden fiú megbámul meghogy végre egy csaj aki "natúran" is gyönyörű ám ha lemosom ezeket az arcom fakó a szemöldököm rendezetlen a szemem pedig eszméletlen csunyus egyszer ottaludtam volt barátomnál és miután leomstam alig ismert meg.. Szval??
2010. jún. 17. 22:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tiszta olyan mintha nemis lenne rajtam semmi viszont mégis ennyit dob ...:S
2010. jún. 17. 23:01
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez furcsa:D

Akkor te inkább nagyon sminkeled magad,nem?

Mondjuk van olyan akin egy kicsi smink is sokat dob,egyébként képzeld múltkor sminkeltem magam és fiú tesómnak megjegyeztem,hogy milyen jól nézek ki ezzel a sminkkel.Mire ő azt mondta,hogy érdekes,mert ugyanúgy nézek ki,mint smink nélkül. Szerintem valamelyiknek felsem tűnik,hogy ki vagy festve.

2010. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
van akin sokat dob a smink.
2010. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, hogy hozzászólok, mert én lány vagyok, de ugyan ezt érzem én is. :S smink nélkül nagyon csúnyának érzem magam, de igyekszem azért természetes hatásúra csinálni a makeupom. nálad pedig ez alapján nem veszik észre, hogy sminkelsz.. ügyi vagy :)
2010. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

hiszen pont ez a lényeg!

ez olyan mint amikor nekem azt mondják fiúk, hogy szép vékony vagyok, én meg jót röhögök magamban, hogy frászt vagyok az, csak nagyon odafigyelek arra, hogy mit veszek fel.

2010. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ebből a fiúk el tudják képzelni, mennyire lehetsz kisminkelve? Egy lány valószínűleg igen, de egy fiú nem. :)
2010. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam írni, hogy a pasiknak kép kell nem ez a sok szöveg amit én nőként (és sminkesként) is nehezen képzelek el...


+ már ott elszúrtad, hogy írod mac alapozó. Ők nem tudják mi az a Mac. Aztán ott a bronzosító azt sem tudják valószínűleg így már zárják is be a kérdést.

Van aki bele se olvas mert látja sok a szöveg de kép meg nincs.

És ezzel nem butának akarom őket feltüntetni.

2010. jún. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez sok.Párom csak a szemét húzza ki meg a szemhéját halványan,ha elkenem már sipákol,ha így sminkelne mint te..inkább nem gondolok bele.:D A lényeg h én nem nézem a sminket.

18/F

2010. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az olyan sminket szeretem, ami természetes hatásra igyexik, egyáltalán nem kirívó, hanem szolid. De sok nő csak azt hiszi, hogy smink nélkül csúnya... mert ha kisminkelik magukat, akkor az egy olyan gondolatot ad nekik, hogy attól teljesen megváltoztak és azért szépek...


23/F

2010. jún. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lány vagyok de szerintem a fiúk sem buták, észre veszik, bár kevesebbet abból mint amit leírtál és sztem tetszik is nekik :) mert ugye azt sem tudják h van bronzosító :P sztem úgy gondolják h csak bekened az arcod 1 "kütyüvel" meg kihúztad a szemöldököd és ennyi:)) persze én sem értek az autóstereléshez!!


off: leirnád pontosan a termékeket amiket használsz :) én is szeretnék természetes hatást és tök jól hangzott ahogy leírtad....ráadásul alapozók közül én nem is találtam eddig olyat ami igazán tetszene :) szóval megköszönném ha mindent megneveznél :)))

Annyi h nekem fekete szemöldököm van...ahhoz hogy rendezettebb legyen mit használjak? fekete ceruza?

előre is köszi

2010. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!