Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk tetszik ez a smink vagy...

Fiúk tetszik ez a smink vagy egyáltalán észreveszietek egy lányon? :D

Figyelt kérdés
A siminkem mac alapozó ami tökéletesen fed szval olyan a bőröm mint a babáé az arcsonotomat kiemelem különbözö árnyalatokkal és bronzosítot is használok. A szememre válogosbarnából sötétebbre(igyse sötétebb a bőrőmnél) átmenetes púdert használok a szemöldököm pedig áthuzum barna cerkával ettől gyönyörű szine és formálya lesz. Ezenkiv minden smink előtt leradirozom az arcom aztán pedig puhítóval bekenem így nagyon jólnézek ki minden fiú megbámul meghogy végre egy csaj aki "natúran" is gyönyörű ám ha lemosom ezeket az arcom fakó a szemöldököm rendezetlen a szemem pedig eszméletlen csunyus egyszer ottaludtam volt barátomnál és miután leomstam alig ismert meg.. Szval??
2010. jún. 17. 22:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
kedves kérdező (aki a képért panaszkodott)nem arra vagyok kiváncsi hogy aztmond erre a sminkre hogy jó vagy rossz valószinóleg ha tennék is ki képet az lenne mindenkinek a kérdése hogy " te itt ki vagy festve?"viszont ha lemosom oriási a változád, hogy ez a fiukat mennyire zavarja vagy mekkora csalódás is nekik ez hogy gyönyörű a barátnöjük reggel viszont egy csunyus arra lennék kiváncsi---
2010. jún. 18. 14:24
 12/15 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak részletesebben a sminkem:

1.lealapozom az arcom mac alapozóval ( [link]

2. az arccsontomra u.i márka puder kb egy fél árnyalattal sötétebb

3. ha mosolyogsz tudod kijönnek azok a "pofazacskók" oda essence bronzosítot szoktam tenni halványan


Nos talán úgytünhet hogy így 100 színü az arcom de szivaccsal jól elkenve gyönyörű tökéletes higgyétek el:)


5.sötétbarna manhattan (vizálló) ceruzával alul kihuzom a szemem

6. felülre belső szemzugokba fehér onnantol folyamatosan átmegy sötétebb barnába ehez a lorealnak vannak ilyen trio puderei azt szoktam használni:)

7. szempillagöndörítő aztán ezt lefixálom rimmel londol sexy curves spirállal csak kicsit nem az a lényeg hogy hosszu legyen és dús hanem hogy felálljon

8.a szemöldököm ugy huszom át hogy barna v fekete szemhéjpúder + ecset vagy a fülpiszkáló is tökéletes


ennyi remélem segítettem nemfeltünő de a egy csunya lányból is királynöt lehet vele varázsolni


egyéb jó termékek amik megfizethetők és egyben jók is

-manhattan cerka+ alapozó nagyon jó

-essence bronzosító + szemhéjpúder

de más termékekkel is el lehet készíteni


+1 tipp: kerüljétek a feketét ez egy tucat szin és kb 1000 lányból 1 nek áll jól ...


ha valaki megcsinálta várom a tapasztalatot és a véleményt...:D

2010. jún. 18. 14:40
 13/15 anonim ***** válasza:

Leírnád azt is hogy, hol és mennyiért szoktad beszerezni a sminkcuccaidat?:)

Jól látom, hogy a szádra nem szoktál rakni semmit?

Köszi. :)

2010. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
bocsi a szám kihagytam :) mivel utálom a ruzst meg az ilyen ragadós izéket ezért fehér szemhéjpúdert szokatm rá felvinni ecsettel persze nem az egészre hanem csak középre és kicsit elsatírozva ez a barátom szerint irtó szexy;) A Mac os dolgokat rendelni szoktam viszont helyette nyugodt szivvel ajánlom a loreal "matt morphose" alapozóját nemrég vettem a rossmanba akciósan 2600 ft ért szval sztem még midnig tart ez az akvió a loreal arc púderek is nagyon jók ezt a márkát szinte minden drogériában megtalálod de ha van egy kis időd azt ajánlom a müllerbe menny! Rengetek tesztert találssz minden márkából. ahogy irtam a szemspirál rimmel olyan lila szinü nemtudom mennyibe kerül de viszonylag olcsó ja és rossmanos. a ceruza manhattan barna vizálló kb 900 ft és dm es a bronzosító essence (rossman) kb 900 ft és van hab állagú és por állagú is nekem mindkettő van talán a habos kicsit világosabb. Ecsetet szinte midnenhol tudsz venni:D ha valamit kihagytam szólj pls puszi rem tudtam segíteni
2010. jún. 18. 20:26
 15/15 A kérdező kommentje:
ja a szemhélyoúder és a szempillagöndörítő kimaradt:D púderből most olyan loreal trió van nagyon jó kb 2000 körül van a göndörítő meg müller
2010. jún. 18. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!