Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 2 hétig ki lehet...

Szerintetek 2 hétig ki lehet bírni a hosszú hegyes műkörmöt? (Kb ilyet: KÉP)

Figyelt kérdés

Fogadásból. Sose volt még műkörmöm...


Hány nap lehet megszokni?


[link]


2018. júl. 9. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is volt körülbelül ekkora, magyon szerettem. Annyi hátránya van, hogy az igazán kicsi dolgokat nem lehet megfogni vele, mint például egy fülbevaló hátulja. De ezen kívül nem nagyon volt vele gondom.
2018. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát ez ocsmány
2018. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem pont ilyen lenne csak méretre kb ilyen, legalábbis remélem h nem hosszabb.
2018. júl. 9. 23:44
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy szoktam meg (bár nekem nem egészen ekkora, és nem is ilyen hegyes) hogy a saját körmöm nőtt meg. Így kb észre sem vettem, és nincs is az a mű érzetem, hisz a saját körmöm van megerősítve
2018. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Hat ez tenyleg csunya
2018. júl. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Ez egy valamire való stiletto.

Ha sosem volt még műkörmöd, ne ezzel kezdj. Az ötödik percben szakítod le a körmöddel együtt.

2018. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mikeXxX ***** válasza:
15%
Ismerek valakit akinek min 2x ekkora mégis simán él vele egyébként szerintem szexisek bár itt sok az irigy és a habi meg aki csak képen látott női egyedeket ! 38f
2018. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mackaszereto válasza:
29%
Amikor látok hosszú műkörmöket akkor mindig egy dolog jut eszembe. HOGY A FENÉBE FOGOD TE KITÖRÖLNI NAGYWC UTÁN?!?!?!
2018. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!