Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagy és görbe orrba orrpiercing?

Nagy és görbe orrba orrpiercing?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy és görbe orrom van, de nagyon szeretnék orrpiercinget. Sokak szerint jól állna, de itt neten azt olvastam hogy az orrpiercing undorítóan néz ki nagy orrba. Csak tökéletesbe jó... Hà taz én orrom közel sem tökéletes, műtétre meg nincs pénzem, akkor most mondjak le róla inkább? Egyébként így néz ki: [link] a sajátomról nem akartam csatolni, de ehhez nagyon hasonló, talán egy picit görbébb az enyèm. 16/l

2018. júl. 13. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináltasd meg, ha nem tetszik akkor meg kiveszed. Ha meg neked tetszik, akkor ne érdekeljen, hogy más mit gondol! :)
2018. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy és ferde az orrom, van benne piercing, általában karika. Senki nem hányt még le,nekem pedig kifejezetten tetszik.
2018. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tinikoromban nagyon szerettem volna én is orrpiercinget,de a nővérem ugyanezen okok miatt elég durván lebeszélt róla. Mostmár nem bánom, de te csináltasd meg ha neked tetszik.
2018. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is viszonylag nagy orrom van, viszont mióta piercingem van sokkal többen dicsérik az arcom, hogy nagyon jól áll... és nem az a szembetűnő hogy a nagy orromban van valami. én azért nem rögtön a plasztikáztatáson agyalnék, hanem vennék úgynevezett fake orr piercinget és megnézném hogy áll !!
2018. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy piercing nem sokat változtat az egészen. Vagyis, most egy orr undorító piercinggel, de piercing nélkül oké? Azért nem változtat sokan az a piercing. Szóval ha tetszik, csináltasd meg, de ezért nem is érné meg a műtét. :)
2018. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* sokat
2018. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!