Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen nőről elsőre?

Figyelt kérdés

Van egy 10 mm-s fültágítóm a bal fülembe, egy septum, egy köldök és egy nyelv piercingem és egy portré tetoválás a hátamon.A piercingek már 4, a tetoválás 2 éve van meg, egyiket sem bántam meg. Szerintetek ez visszatetsző, vagy tetszetős?

20/N



2018. szept. 15. 14:30
1 2
 11/13 $$$$$ ***** válasza:

Én azt gondolnám hogy hol találnék olyan barátnőt aki így néz ki . Mert konkrétan számomra ilyen a tökéletes lány Xd . Tehát nagyon is tetszetős 😃 !

18/F

2018. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem is van mindenből, de amúgy semlegesnek gondolnálak női szemmel. ettől még lehetsz egy utolsó riherongy is és lehetsz egy áldott jó lélek. nem ez fogja eldönteni.

a férfiak nyifogása és perverziói meg már nem az én hatáskörömbe tartoznak...

2018. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kinek mi s mennyire igényesen van, mennyire feltűnő.


Engem mai napig irodai cuki nőnek néznek.


Ing v garbo , körszoknya, harisnya, magassarkú, combközélig érő rétegesen vágom hajam, ferde frufruval hullámosan.


A fülbevalómon kívül van +1 pc és egy nagy karika a fülem kb közepébe vastag porcba lőve.

Microdermal a nyakamnál gerinc mellett. (arra készítettem egy ezüst nyakláncot -kapcsok helyett a 2 bogyó tartja helyén)

Közötte koreai írás tarkótól farokcsontig.

Nyelv pc.


De ezek fel sem tűnnek az embernek, míg meg nem néznek jobban közelről.


Akkor is a nyakam fele látszik inkább, ha fel van fogva a hajam.


Az emberek a külső nagyobb felületet nézik:

Arc, alkat, lábak, stílus.


A hasadat, hátadat úgyse mutogatod teljesen, ha rendes ruhában vagy.


Nah bikiniben már jobban észrevehető.

Eddig csak pozitívumot kaptam, kik egyedinek találták pl a nyakláncomat s annak megoldását

2019. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!