Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világos alapozó? Miert ilyen...

Világos alapozó? Miert ilyen sotet mind?

Figyelt kérdés
Nezegettem alapozokat, de olyan sotetek a boromon. Pedig nem vagyok hófehérke, csak feher boru. Akiknek vilagos sápadt boruk van milyen alapozot es hol vesznek?
2018. okt. 27. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a maybelline superstay 05 vált be, meg a lovely márka :) bár azok enyhén sárgásak. A maybelline viszont nem oxidálódik így rajtam nrm lesz sárga.
2018. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Catrice all matt plus alapozót használom most, a 010-es Light beige árnyalatot, ez eleg világos nekem. De a márkának amúgy a HD liquid coverage alapozóját szokták dicsérni, de hiába ugyanaz az árnyalat száma és neve az meg sárgás és oxidálódik nap közben, úgyhogy szívás alapozót valasztani. :/


Nekem ami inkább a problémám hogy a világos alapozók közül sok fura árnyalatú, valahogy olyan narancssárgásak, főleg az olcsóbb márkáknál (pl miss sporty és az essence alapozói is ezért nem váltak be). Maybelline fit me is nagyon jó volt, meg a nyx total control drop, habár az kissé drága.


Amúgy én vettem Catrice és Alverde világosíto cseppeket is, úgyhogy még azt szoktam csinálni hogy ha stimmel egy alapozó tónusa, de kicsit sötét, akkor ezekkel javítok rajta. Kissé macerás, de ha nagyon nem találsz magadnak jó árnyalatot ez is megérhet egy próbát.

2018. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Holika Clearing BB-t használok, világos és jobban fed mint bármelyik alapozó amit előtte próbáltam. Rendelni lehet ebay-en.
2018. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!