Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok sminket használok? Illetve...

Sok sminket használok? Illetve ti 16 évesen milyen sminktermékeket használtatok?

Figyelt kérdés

Alapozót szoktam használni, korrektort, szempillaspirált, szemöldökceruzát/zselét, illetve ritkán (heti 2-3-szor) rúzst. Ez soknak számít, vagy belefér?

Ti miket használtatok/használtok 16 évesen?



2018. okt. 31. 14:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16/L az elozo komment
2018. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%

Nem néznek ki 22 évesnek, csak azt szeretnék, hogy ne nézzék őket kislánynak.


A zsíros, fénylő bőr meg nemcsak kor és nem kérdése, hanem koleszterin túladagolás, mekis krumpli zabálás tünete is.

2018. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem sem sok, ha zavarnak a bőrhibáid, alapozó is simán elmegy. Csak vigyázz, hogy mindig jól mosd le.

Most 17 vagyok, és napi szinten korrektort, szemöldökceruzát meg valamilyen ajakápolót (nagyon száradós a szám) használok. Mikor úgy van kedvem, szoktam szempillaspirált is, ha kimegyünk valahova vagy van valami esemény, rúzst, esetleg szemceruzát, szemhéjpúdert. Alapozó szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt rajtam. De nem is nagyon van rá szükségem.

Szerintem ugyanennyit használtam 16 évesen is, nem volt az olyan régen. :))

2018. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

én 40 éves vagyok. nagyon ritkán használok alapozót, inkább bb krémet vagy színezett hidratáló krémet. igaz, genetikailag szerencsés vagyok, és mostanra a tinikori pattanásokkal sem kell már küzdenem (legalább valami pozitívum, ha már az ember öregszik

:-P).


de szerintem egy 16 éves lánynak minden nap alapozó túl sok,

még ha vannak is bőrhibáid, amiket szeretnél eltüntetni.

ha ezek pattanások, akkor talán még rosszabb is, lehet, hogy eltakarja, de hosszú távon a bőrödnek nem tesz jót és csak súlyosbítja a problémát. alkalmanként használhatod, de egyébként felesleges.

a többi termékkel szerintem nincs gond.


(ui. én 19 évesen vettem az első sminktermékemet, épp egy alapozó volt, de aztán lassan leszoktam róla, mikor rájöttem, hogy felesleges.

és nem vagyok sminkellenes, sőt, rengeteg termékem van, amiket rendszeresen használok, de továbbra is úgy gondolom, hogy 16 évesen ez egyáltalán nem kell. értem, hogy megváltozott a világ, nekünk a te korodban még nem kellett instán és facebookon "küzdeni", de próbálj ellenállni :) )

2018. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

12.válaszoló:

Egyáltalán nem értem, hogy hogyan jön ide a fénylő, zsíros bőr, meg a mekis kaja, de biztos.


Utolsó válaszoló, köszönöm a válaszod, a pattanásokkal van a legkevesebb gondom egyébként. Inkább a foltokkal van a problémám, a kezemen is vannak, és nem tudok velük mit tenni sajnos. De az arcomon még megjelent egy-két pigmentfolt is, igaz kevésbé látható helyen, szóval azokat le sem alapozom.:D egyébként nincs instám és facebookon sem vagyok aktív, de értem mire céloztál:D

A többieknek is köszi a választ!:))

2018. nov. 3. 21:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Rúzst ne, az gáz ebbe a korba, inkább akkor szájfény, az nem hivalkodó színű, mert még ha színes is jóformán csak az látszik, h kisécsilog
2019. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!