Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemöldök most a divatos?

Milyen szemöldök most a divatos?

Figyelt kérdés
Ki szeretném szedetni kozmetikussal és itthon meg megcsinálni szépen porral. Milyen szemöldök most a divat? Vastagabb, vagy vekony? Linkeljetek képet kérlek.

2018. nov. 23. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Vastag. Nagyon vastag. De szerintem bízt a kozmetikusra, ő tudja, mi áll jól az arcformádhoz
2018. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

öngyújtóval leperzselt, aztán alkoholos filccel újrarajzolt


[link]

2018. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked jól áll. Nem túl vastag, de nem is kell vékonynak lennie.
2018. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
A kozmetikus tudni fogja, hogy a te arcodhoz mi áll jól. Szerintem bízd rá magad.
2018. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
A saját természetes formád és vastagságod, minimálisan kiigazítva. Ha kozmetikus után sminkkel kell berajzolnod hogy szép legyen akkor az túl lett szedve.
2018. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Ne üssön el nagyon egyik irányba se a természetestől. Ne legyen se túl vastag se túl vékony. A divat amúgy a vastag, de én személy szerint undorodok tőle. Úgy néznek ki tőle, mint valami hód.
2018. nov. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindegyik kozmetikus tudja sajnos. :(
2018. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Számomra az, ami születésed után nőtt és változatlan.

Akár hiszed, akár nem a férfiaknak az tetszik.

2018. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Akkoris, ha tejfölszőke? Mert azoknak nem túl sok szemöldöke van, sőt inkább nincs... Tehát a természetes "szépség" is változó, mert van aki csak a kencéktől szép, olyan sápadt vagy ronda. Am sztem a most divatos az az insta-szemöldök, csak az olyan nagyon gáz, mintha egy filctollal rajzolta volna, és ink valami állatfajra hasonlít, nem emberre. Ezét én ink Színezett zselével kenem, az nem feltűnő, mégis szebb lesz tőle az ember.
2019. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!