Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Lányok, ti mit csináltok, ha igy néztek ki?

Olvasók mindeféle praktikát, sminket kialvatlan szemre, de nekem egyik sem jön be. Hiába teszek pl a szemem alá korrektort a karikákra, attól a szemem ugyanolyan kialvatlan, deldagadt lesz.

Általában feketével húzom ki a szemem és tudom, hogy az fáradt szemre nem jó, de más nekem nem áll jól, vagy nem értek hozzá. Szemsmink nélkül meg képtelen vagyok emberek közé menni.

Más, ha álmos kicsit szűkebb a szeme, karikás a szeme, korrektor és kész, nekem meg teljesen fel van püffedve a szemem és semmi nem segít rajta.

Keress kérdéseket hasonló témákban: smink, alvás, kinézet, arc,

2018. dec. 31. 17:18  Privát üzenet  

A válaszok
Metionin nevű felhasználó válasza:

Nekem a hideg kanál csodát tett amikor éjszakáztam. Alapból nincsenek karikáim de amikor úgy toltam, hogy az éjszakás műszakból mentem órára, azért az meglátszott. Szóval evőkanál a hűtőbe, utána azt a domború felével szépen hozzálapogatni a szemhez. + amikor megtehettem, baleás mézes pakolás.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. dec. 31. 17:53 Privát üzenet

Dm Balea saját márkás tapaszokat lehet kapni szem alatti karikára, párszor használtam, nekem bevállt. Persze a hideg kanál is megteszi.

Sminknél meg vízvonalat fehérrel húzd ki az nagyítja a szemet.

Olvastam valahol meg láttam is hogy pirossal (rúzzsal) festik le a karikákat és utána korrektor meg alapozó. Na ezt még nem próbáltam, de ha érdekel keress rá, hatha működik.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. dec. 31. 18:04 Privát üzenet
Elmennék orvoshoz és csináltatnék egy teljes vérképez

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. dec. 31. 18:28 Privát üzenet

Nekem mindig tetszik,ha valaki külömbözik az átlagtòl.

Mondjuk a Te szemeid nemtudom,milyenek lehetnek.

De nekem mèg az is tetszik,ha valakinek sötèt karikája van.

N

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. dec. 31. 22:52 Privát üzenet
Ha fel van püffüdve arra a hideg jó, pl. amit írtak a kanál, kamillás teafiltert is berakhatsz kicsit a mélyhűtőbe vagy vannak fémgolyós szemkörnyék ápolók az is jó hűtve (pl. [link] A püffedésre a korrektor nem sokat használ, csak a karikákat tűnteti el. A fehér szemceruza helyett inkább nude/bőrszínt használj, sokkal természetesebb hatást kelt, a feketét meg hanyagold.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 1. 13:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nők, lányok, akiknek szőrös lent. Hogyan tartjátok karban? Mit csináltok vele?
Hosszú hajú lányok! Mit csináltok a haj töredezése, túlzott hullása ellen?
Lányok hogy csináltok tükörsima lábakat?
Lányok! Mit csináltok, ha száll a hajatok? :c
Lányok! Ti mit csináltok hogy ne kenődjön el a szemceruza?
Lányok! Ti buli előtt mennyit készülődtök? Hány órát? És mit csináltok ez idő alatt? :D

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!