Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti mit csináltok, ha...

Lányok, ti mit csináltok, ha igy néztek ki?

Figyelt kérdés

Olvasók mindeféle praktikát, sminket kialvatlan szemre, de nekem egyik sem jön be. Hiába teszek pl a szemem alá korrektort a karikákra, attól a szemem ugyanolyan kialvatlan, deldagadt lesz.

Általában feketével húzom ki a szemem és tudom, hogy az fáradt szemre nem jó, de más nekem nem áll jól, vagy nem értek hozzá. Szemsmink nélkül meg képtelen vagyok emberek közé menni.

Más, ha álmos kicsit szűkebb a szeme, karikás a szeme, korrektor és kész, nekem meg teljesen fel van püffedve a szemem és semmi nem segít rajta.



2018. dec. 31. 17:18
 1/5 Metionin ***** válasza:
54%
Nekem a hideg kanál csodát tett amikor éjszakáztam. Alapból nincsenek karikáim de amikor úgy toltam, hogy az éjszakás műszakból mentem órára, azért az meglátszott. Szóval evőkanál a hűtőbe, utána azt a domború felével szépen hozzálapogatni a szemhez. + amikor megtehettem, baleás mézes pakolás.
2018. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Dm Balea saját márkás tapaszokat lehet kapni szem alatti karikára, párszor használtam, nekem bevállt. Persze a hideg kanál is megteszi.

Sminknél meg vízvonalat fehérrel húzd ki az nagyítja a szemet.

Olvastam valahol meg láttam is hogy pirossal (rúzzsal) festik le a karikákat és utána korrektor meg alapozó. Na ezt még nem próbáltam, de ha érdekel keress rá, hatha működik.

2018. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Elmennék orvoshoz és csináltatnék egy teljes vérképez
2018. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem mindig tetszik,ha valaki külömbözik az átlagtòl.

Mondjuk a Te szemeid nemtudom,milyenek lehetnek.

De nekem mèg az is tetszik,ha valakinek sötèt karikája van.

N

2018. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha fel van püffüdve arra a hideg jó, pl. amit írtak a kanál, kamillás teafiltert is berakhatsz kicsit a mélyhűtőbe vagy vannak fémgolyós szemkörnyék ápolók az is jó hűtve (pl. [link] A püffedésre a korrektor nem sokat használ, csak a karikákat tűnteti el. A fehér szemceruza helyett inkább nude/bőrszínt használj, sokkal természetesebb hatást kelt, a feketét meg hanyagold.
2019. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!