Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok hogy csináltok tükörsim...

Lányok hogy csináltok tükörsima lábakat?

Figyelt kérdés
Nézegetem a többi lány lábait, és egy-két kivételtőleltekintve mindenkié tükörsima, semmi benőtt szőrszál, vagy olyanok amik bőr alatt nőnek és már láthatóak de kiszedni még nem lehet.... én meg már vettem luffa szivacsot, azzal dörzsölöm a bőröm minden zuhanyzásnál, de így is ott van a csomó pukli, amikor nőnek vissza vörös pöttyök, ráadásul nekem a combomat is szőrtelenítenem kell mert ott is túl feltűnő... és olyan rondának látom így a lábaimat, mintha mindenki egy katalógusból ugrott volna elő, én meg már szinte nem merek rövidnadrágot felvenni:(((

2018. jún. 12. 08:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Finom kis szőke pihéim vannak és borotválom. Hát így.

Gondolom vastag, erős a szőrzeted azért jársz így nem?

2018. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát az, sajnos... de azér tnem hiszem el, hogy mindenkinek szőke pihéi vannak... sötétbarna hajú lányoknak is...
2018. jún. 12. 08:22
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Sokkal jobb, ha nem borotválod, hanem gyantáztatod, akkor a szörzet gyöngébb lesz, vékonyabb szálak nönek utána és kevésbé hajlamos benövésre.
2018. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok. Barna, hosszú, dús vastag szálú a hajam. Vastag sötét a szemöldököm. Az intim terület szintén vastag, fekete szőrzet.

De a karom, lábam pihés, csak télen sötétebb a szőr.

Szerencsés vagyok. Ennyi.

Van több ismerősöm akinek, vékony szálú, ritka, töredező növeszthetetlen haja van. De dzsungelt hordana a lábán, karján, ha nem szőrtelenítene. Ahogy nő ronda, vastag kis csonkok látszanak, piros pöttyös, benövő szőre van.

Pech.

2018. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

jó, mondjuk legalább a hajam dús, majdnem egy méter... de a lábszőröm is lenne annyi ha hagynám xD


nemtudom itthon próbáltam a gyantát is már, de attól is ugyanúgy lesznek pöttyeim mikor nő vissza...


mondjuk most eljutottam a lszarom fázisba, tegnap vagy másfél órán át kínoztam magam, ha vkine nem tetszik ne nézzen oda...

2018. jún. 12. 08:52
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

de te most komolyan más lányok lábait nézegeted????...

egyébként szard le, senki nem veszi észre :D (kivéve, aki nézegeti, bár én még nem láttam olyan csajt, aki pásztázza a női lábakat XD)

2018. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Az "otthon próbálom a gyantát" nem igazán jó dolog, mert egyrészt a meleg gyanta az, ami tényleg használ, másrészt egy profi szakember sokkal alaposabban, gyorsabban és kevése fájdalmasan végzi el - és utána sokkal késöbb kezd visszanöni és akkor is jóval gyöngébben.
2018. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Meleg gyantat hasznaltam, vettem melegito gepet... masreszt meg sajnos csoro diakkent nem biztos h minden honapban tudok arra aldozni 10 ezret h kethetente elmenjek szalonba:/
2018. jún. 12. 10:12
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tiniként elég erős szőrzetem volt. Nem az a nagyon durva, de most 30 évesen szinte csak pihés és ritkás még ott is. Gondolom a hormonok miatt erős tiniként a szőrzet. Én anno gyantáztam magamnak. Bele lehet jönni. Néha csak borotválatlam. Ma már csak borotvalom max heti egyszer. De télen még ennyiszer se. És teljesen jó. Nem látszik a szőröm, nem érdes... Neked azt tudnám tanácsolni higy most hagyd legalább egy hétig, utána próbáld meg a gyantázás. Nézz róla videókat hogyan kell. Aztán hagyd megint békén egy két hétig. Ha már rendszeressen gyantázod, utána egy egy borotva bele fér. Ha nem megy a gyantázás próbáld meg max héti egyszer a barotválást, utána a kész gyanta csíkkal probálkozhatsz. Esetleg marad az epilátor, de mivel nem tudsz rá költeni így max később ha lesz rá, akkor viszont érdemes jó fajtát venned majd.
2018. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az előz vagyok. Ha van lenge nyári hosszú nadrágot, hord addig azt amíg elmúltak a pöttyök. Vagy lenge hosszú szoknyát. Gondolom túl sokat borotvált azért lett ilyen.
2018. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!