Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiak, mi a véleményetek az...

Férfiak, mi a véleményetek az ilyesmiről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a műkörömről? Nem a hegyes, hosszú, nagyon extrém fajtára gondolok, hanek például ha valakinek gyengék a körmei, nem tudja magának otthon szépen manikűrözni, egyébként hiába próbálja otthon ápolni, sosem néz ki normálisan a körme és ilyesmiket csináltatna:


[link]


[link]


Azért kérdeztem, mert sokszor olvastam, hogy a férfiak irtóznak ettől. Ezek is sokak, amik a képeken láthatóak, maradjon inkább natúran akkor is, ha úgy csúnya?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, akár képeket is linkelhettek, hogy nektek mi tetszik :)

Köszönöm


2019. jan. 13. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Max. francia manikűr. A többi taszít, kivéve, ha 1-2 patronos történet.
2019. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Bocsi, hogy nőként válaszolok.

Egyél sok vitamint, hogy erősödjön a körmöd.


[link]

[link]


A műköröm meg egyébként se tesz jót a gyenge körmeidnek.

2019. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem igényesek. Az első kifejezetten ronda, a második szimplán taszító. Nincs bajom a műkörömmel, ha az szép, igényes.
2019. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer próbáltam ki a műkörmöt, az amúgy erős, szép körmeim szakadoztak, törtek, mállottak utána. Biztosan ezt akarod? Szedjél sok vitamint, járj el manikűröshöz néha, használj színtelen köröm-erősítő gélt. Attól szépen fog csillogni.

Ha már nem lehet téged lebeszélni a műkörömről, akkor meg ne ilyen proli fazont csináltass, mint amiket linkeltél, hanem sima francia manikűröset. De hidd el, jobban jársz nélküle.

2019. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a mű cuccok nem tetszenek. (Sem mell, sem szempilla, semmi más) Főleg nem az erős színek.
2019. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Egy egyszerű, rövidebb, nem hegyes végű! francia műkörmöt csináltass. Az még igényesnek számít.
2019. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, amit sokan írnak, hogy taszító és mű. Nem azt mondom, hogy nem így érzik vagy nem így gondolják, csak azt, hogy szerintem ez már eszméletlenül túlzás. Nekem is vannak ilyen barátaim és a nagy részük fel sem ismeri, hogy mű vagy saját, ha természetesen néz ki és csak a szájuk jár.... Nekem személy szerint semmi problémám nincsen vele, sőt nekem tetszik. Szerintem szép, mert tényleg ápolt, rendezett hatása van és az én szememben nőiesebbé teszi az illetőt. A barátnőmnek is van, nekem tetszik rajta. Az ő körme is folyton be volt szakadva, tört, hajlott, vérzett stb., ami miatt nagyon csúnya volt és fájt is neki, viszont így szép és egészséges, ápolt a körme. Amit linekltél az pl. nekem pont nem tetszik, de vannak szép színek, minták stb. , ami igen. Szerintem ma már nem csak a snassz, francia az ízléses, hanem csomó más is.
2019. jan. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!