Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Férfiak, mi a véleményetek az ilyesmiről?

Mi a véleményetek a műkörömről? Nem a hegyes, hosszú, nagyon extrém fajtára gondolok, hanek például ha valakinek gyengék a körmei, nem tudja magának otthon szépen manikűrözni, egyébként hiába próbálja otthon ápolni, sosem néz ki normálisan a körme és ilyesmiket csináltatna:

[link]

[link]

Azért kérdeztem, mert sokszor olvastam, hogy a férfiak irtóznak ettől. Ezek is sokak, amik a képeken láthatóak, maradjon inkább natúran akkor is, ha úgy csúnya?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, akár képeket is linkelhettek, hogy nektek mi tetszik :)

Köszönöm

jan. 13. 19:57  Privát üzenet  

A válaszok
Max. francia manikűr. A többi taszít, kivéve, ha 1-2 patronos történet.

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 13. 20:01 Privát üzenet

Bocsi, hogy nőként válaszolok.

Egyél sok vitamint, hogy erősödjön a körmöd.

[link]

[link]

A műköröm meg egyébként se tesz jót a gyenge körmeidnek.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 13. 20:01 Privát üzenet
Ezek nem igényesek. Az első kifejezetten ronda, a második szimplán taszító. Nincs bajom a műkörömmel, ha az szép, igényes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 13. 20:06 Privát üzenet

Egyszer próbáltam ki a műkörmöt, az amúgy erős, szép körmeim szakadoztak, törtek, mállottak utána. Biztosan ezt akarod? Szedjél sok vitamint, járj el manikűröshöz néha, használj színtelen köröm-erősítő gélt. Attól szépen fog csillogni.

Ha már nem lehet téged lebeszélni a műkörömről, akkor meg ne ilyen proli fazont csináltass, mint amiket linkeltél, hanem sima francia manikűröset. De hidd el, jobban jársz nélküle.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jan. 13. 20:13 Privát üzenet
Nekem a mű cuccok nem tetszenek. (Sem mell, sem szempilla, semmi más) Főleg nem az erős színek.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 13. 20:20 Privát üzenet
Egy egyszerű, rövidebb, nem hegyes végű! francia műkörmöt csináltass. Az még igényesnek számít.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 13. 22:59 Privát üzenet
Szerintem hülyeség, amit sokan írnak, hogy taszító és mű. Nem azt mondom, hogy nem így érzik vagy nem így gondolják, csak azt, hogy szerintem ez már eszméletlenül túlzás. Nekem is vannak ilyen barátaim és a nagy részük fel sem ismeri, hogy mű vagy saját, ha természetesen néz ki és csak a szájuk jár.... Nekem személy szerint semmi problémám nincsen vele, sőt nekem tetszik. Szerintem szép, mert tényleg ápolt, rendezett hatása van és az én szememben nőiesebbé teszi az illetőt. A barátnőmnek is van, nekem tetszik rajta. Az ő körme is folyton be volt szakadva, tört, hajlott, vérzett stb., ami miatt nagyon csúnya volt és fájt is neki, viszont így szép és egészséges, ápolt a körme. Amit linekltél az pl. nekem pont nem tetszik, de vannak szép színek, minták stb. , ami igen. Szerintem ma már nem csak a snassz, francia az ízléses, hanem csomó más is.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 14. 04:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy nö tenyleg jol nėz Ki, milyen oka lehet hogy nem kozelednek hozza a ferfiak?
Milyenek a baptista férfiak?
Bújós férfiak, ti miért lettetek bújósak?
Ti összejönnétek egy fiatal 22 év körüli nővel akinek van egy gyereke? Titeket férfiak zavarna hogy van egy gyereke?
Kb a nők mekkora aránya lehet, aki tényleg amiatt nem vonzó a férfiak többsége számára, mert túlsúlyos, mert nem érdekli hogy egészségesen egyen és nem sportol rendszeresen?
Sok alacsonyabb vagy átlagos magasságú nőnek miért jönnek be a tőlük 30-40 centivel magasabb férfiak is?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!