Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb a nők mekkora aránya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb a nők mekkora aránya lehet, aki tényleg amiatt nem vonzó a férfiak többsége számára, mert túlsúlyos, mert nem érdekli hogy egészségesen egyen és nem sportol rendszeresen?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem több, mint az itteni pasik hinnék. Én is olyan voltam, akin átnéztek, és látom a barátnőim, kolléganőim közt is, hogy ki az, akit a férfiak nem is regisztrálnak nőneműként.
2019. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Sok.

Raadasul, mi az egeszseges definicioja??



Engem pl utasitottak el azzal a szöveggel, hogy kövèr vagyok. Pontosabban, olyan kis töltött galamb, aki, ha fogyna mèg 5-10 kilót jó csaj lenne (5-10 kilo fogyassal korosan vekony lennèk..)


Holott, heti 5* edzem /3kondi, 2 futàs/ a testtömegindexem is teljesen a normàl tartomànyban van.

De, mivel elèg alacsony vagyok ès ehhez D-E-s mellmèretem van, ami mèg nem is szilikon (azaz nem a "bordaja kint van,sovany özgida" test es rajta elol 2 torz lufi), ha mellben nem kvàsan feszülös cuccokban jàrok, akkor 2 mèrettel nagyobb rucikat kell vennem, ami ugye derèkban elèg bö, es a kicsisègem miatt optikailag kövèrít.

2019. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem csak a buta, szűk látáskörű emberek nézik le a túlsúlyos nőket. Nem mondom hogy odavagyok az ilyen adottságokkal rendelkező nőkért, de semmiképp sem nézem le vagy teszem automatikusan "állat" kategóriába őket. Talán még jobban meg is nézem őket, mert némelyik szép arcú és csinos, leszámítva a kilókat. Lehet még össze is jönnék ilyennel, de ők sokkal jobban lenézik magukat, mint én őket. Azt gondolják magukról hogy nekik úgysincs esélyük, pedig próbálkozni kellene. Sose volt kövér barátnőm, de rajtam nem múlt volna.
2019. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem 20-30% között kaphatnak ilyen miatt kosarat. Utolsónak. Nem lenézik őket, hanem nem gerjednek rájuk.

32/f

2019. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Odakint nem tudom, de a GYK-n 90%.
2019. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rockarc ***** válasza:
33%

Egyszer volt, amikor nem automatikusan huztam balra. Rogton szoktam donteni, de akkor azon sokat hezitaltam. Tenyleg csak par kilon mult, hogy top no legyen, ha felrak egy edzotermes kepet, vagy utal ra, akkor jobbra huztam volna. Hogy egeszsegugyileg erzekeltetni tudjam mekkora baj ez, elobb huzok jobbra egy dohanyost, mint egy tulsulyost.


42F

2019. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!