Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Az ételfestéket le lehet mosni az arról?

Egy farsangi sminket szeretnék elkészítési és arra gondoltam hogy az alapozó a keverni festéket.

De nem merem megprobálni.

Az lejönne? Mert nem akarok napokig vagy hetekig úgy kinézni.

A válaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ételfesték, smink, farsang

jan. 16. 19:09  Privát üzenet  

A válasz

Szia!

Alapozóba keverve nem hallottam még róla, gondolom úgy nem annyira intenzív a hatása így lehet lejönne, viszont hab simán az arcodra kened akkor 1-2 napig szinte biztos, hogy ott marad a nyoma. Régen barátnőm kente "vérként" az arcára egy sminkhez és 2 napig látszódott halványan a nyoma.

De miért nem próbálod ki a kezeden egy kis csíkban vagy valami?:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 16. 21:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia köszönöm a válaszodat :) akkor szerintem kifogom próbálni és meglátjuk mi lesz :D azért gondoltam alapozóra hátha úgy kevésbé fogna de hát kitudja :D

# 2/2Időpont jan. 16. 21:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek arról, ha pl valaki esetleg adott esetben csak a szeme alatti karikákat sminkeli ki. Túl nagy lenne a kontraszt, vagy lehetséges teljesen eldolgozni, nem feltűnőre?
Mi a véleményetek arról, ha egy fiú szempillaspiralt használ, hogy kiemelje a szemét, vonzóbb legyen tőle?
Mi a véleményetek az essence matt matt matt vibrant shock rúzsokról? És arról hogy valaki zöldre vagy kékre festi a száját?
Mit gondoltok arról, hogyha valaki huszonévesen minimálisan sminkel csak a hétköznapokban?
Lányok! Nektek mi a véleményetek arról ha egy fiún ehhez hasonló gyűrű van? Bal kisujjon mit szimbolizál a gyűrű?
Ti mit gondoltok arról, ha fiúként használnék alapózót, vagy tudom is én mit, ami eltakarja mondjuk a miteszereket, amit egyébként semmi módon nemlehet eltüntetni? Illetve milyet...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!