Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék magamnak csinálni...

Iameagle kérdése:

Szeretnék magamnak csinálni egy helixet. Csak azt nem tudok, hogy a helixbe vastagabb fülbevaló (piercing) kellene-e szúrásnál, mint egy sima fülbevalóba?

Figyelt kérdés
Ezekbe mekkora ékszet tesznek szúrásnál? Mert attól félek, ha sima fülbevalóval csinálom nem fogok tudni karikát vagy más ilyen pct belerakni.(Tudom hogyan kell, meg hogy nem, csináltam már, de csak fülbevalót, szóval ilyeneket légyszi ne)
2019. jan. 17. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Fülbevalóból is létezik karika...
2019. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendes fülpiercinget tegyél bele, ami egyenes szárú ! Helixnek NEM hordunk fülbevalót, mert azon túl, hogy vékonyabb, mint egy piercing, és zavarja a fület a szúrós vége, lassabban is gyógyul. Van még pár kontár kozmetikus, aki fülbevalót lő (!!!) porcba, ami elég szerencsétlen dolog, őket amúgy illik is kerülni. Ha magadnak szúrod, először az előbbiekben írt egyenes szárú fülpiercinggel tedd, 1,2 mm-es szárvastagsággal. Rendelhetsz Crazyfactoryról, vagy ha pesti vagy, ajánlom a Westendes piercing boltokat, illetve az Apacsot. Kezelni kamillával, tengeri sós oldattal is tudod, legalábbis nekem bevált. Arra készülj, hogy a porc lassan gyógyul . 1-2 hónaptól akár 1 évig is elhúzódhat. Ezidő alatt próbálj nem beleakadni a hajaddal, ruháddal, és ne aludj azon az oldaladon. Ha már nem érzed, hogy érzékeny lenne, nyugodtan cserélheted karika piercingre. ;)
2019. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és nem tudom ezt tudtad e, de kimaradt, hogy branül tűvel szúrd, mert a sima tű nem elég vastag erre a célra .
2019. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segitett :) a branul tu termeszetes :D nemtudom massal hogy is tudnam megcsinalni
2019. jan. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!