Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a fül...

Mi a véleményetek a fül piercingemről?

Figyelt kérdés

6 nap alatt szúrtam magamnak mind az ötöt.

Szerintetek szép lett és jól néz ki,hogy ilyen sok van egy helyen?

17/L



2019. febr. 18. 18:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik.

A fültágítókat birom, de ami igénytelenül aránytalan a fülhöz képest az gáz (szerintem).

Az a sorba beszúrt PC sor pedig gagyi, monoton.


Van tetoválásom s pc-im is, de figyelek arra, hogy értelmesen s egyedien álljon.


Nyakláncomon is meglepődtek.

Magam csináltam s a 2 vége nincs összekapcsolva hanem a nyakamnál lévő pc-kből jön ki 😃 közte pedig a tarkómtól lefele farokcsontig tetoválásom van gerinc mentén.

+ nyelv pc.

2019. febr. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ezzel a piercingel nekem is egy picit zsúfóltnak tünik (kicsit török bazár feelingje van)de majd ha begyógyúl akkor úgy fogom megcsinálni,hogy ezüst pötty piercinget teszek bele 1pici 1nagy 1pici 1nagy
2019. febr. 19. 06:28
 13/23 anonim ***** válasza:

A tágesz lehetne szebb is.

A patkók nem rosszak, de az irányuk nem a legjobb. Alsókat még hátra szúrtad a teteje meg majdnem vízszintesbe fordul.

A többivel nincs baj.

2019. febr. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Tágeszel mi a baj?
2019. febr. 19. 09:19
 15/23 anonim ***** válasza:
A jobb oldali (amiben több patkó van) eléggé kopott és a cimpád hátulja nagyon kifelé fordul. Talán túl gyorsan tágítottad. A bal oldalin ez nem látszik. Ezzel vigyázni kell, mert ebből lesz a blowout, amikor kifordul a fül.. csúnya és rossz kezelni is.
2019. febr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Az a patkó nem kopott az direkt ilyen(szívárványos:D)Hát a fültágítást azt tényleg picit elcsesztem,mert egyszer azt csináltam,hogy 20mmről feltoltam 26mm-re.26ról meg 30-ra
2019. febr. 20. 09:06
 17/23 anonim ***** válasza:
Tényleg bazári hangulata van így. Figyelj arra, hogy összepasszoljanak a színek.
2019. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Már kicseréltem őket ezüstre
2019. febr. 20. 11:04
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem a patkó kopott, hanem a tágesz :D lehet félreérthetően írtam. Ha nagyon összekarcolod, akkor nagyon finom csiszolóval átmész rajta, majd vagy lepolírozod, vagy lelakkozott. Olyan utána, mintha új lenne. Műanyagnál, fémnél, fánál, kőnél beválik ;)
2019. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Pedig ezt a tágeszt kb.1hete vettem😂
2019. febr. 20. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!