Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempillaspiral meddig jo,...

A szempillaspiral meddig jo, nem szarad ki?

Figyelt kérdés
Talaltam egy nagyon jot, le lett akciozva 500ftra es kell vennem belole meg kettot, mert nagyon szep hosszu szempillat csinal, es ossze sem ragadtak, de felek, hogy mire hasznalnam oket, beszaradnanak

2019. ápr. 25. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szoktak beszáradni, max akkor, ha már használtam és nem nyúlok hozzá egy fél évig. Nem drága szempillaspirálokat használok, hanem az 1000 ft körülieket (Lovely,Rimmel pl).
2019. ápr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2-3 hónapig marad meg az eredeti állag, de ekkorra már nagyrészt el is fogy.

Nyilván azzal, hogy kinyitom-visszatekerem az applikátort, minimális levegő minden alkalommal jut a termékbe, és nem csak az időtől, hanem főként ettől változik meg az állaga, és szárad be.

A jó hír, hogy amíg nem bontod meg a másikat, valószínűleg nem romlik meg, de elméletileg rajta van a szavatosság, hogy hány hónapig használható fel bontatlan csomagolásban.

2019. ápr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2019. ápr. 25. 07:51
 4/7 Metionin ***** válasza:

Ha nem nyitod ki őket akkor addig áll el amennyi rá van írva, felbontás után nekem kb. 2 hónapig jó de a mostani pl. 1 hónapos és kezd beszáradni.

Milyet vettél amúgy? :D

2019. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs nálam most, a rossmanban vettem, ezervalamennyiről lett leakciózva 500ra, de nagyon jó szerintem. Szépen ki lehet vele húzni hosszúra a szempillákat, ha gondolod, este megnézem és leírom:)
2019. ápr. 25. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
1, max 2 év
2019. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Osztom az előző válaszát!!!
2019. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!