Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor fogják fel a nők, hogy...

Mikor fogják fel a nők, hogy bizonyos dolgok csak nekik tetszenek, és szinte egy férfinak sem?

Figyelt kérdés

Műszempilla, hányok tőle.

Műköröm, szintén nem találom vonzónak.


Ebből kiindulva, nem is értem miért kell test idegen szőröket aggatni magatokra. A műszempilla egyenesen röhejesen néz ki, igénytelenül, és csúnyán.


Miért kell olyan dologgal turbózni az arcotokat, amivel csúfítjátok magatokat és nem értek el vonzerőt a férfiaknál?

27/F


Tévesnek találom azt is, hogy "kiemeli" a szemedet meg minden. Pont, hogy a szemedet eldugja, és a röhejesen kamunak látszó szempilláidat emeli csak ki. Ami közelről egyébként gusztustalan látvány, és nem csak nem vonzó. :)


2019. máj. 12. 09:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Mikor fogják fel a férfiak, hogy a nők maguknak akarnak tetszeni és nem nekik?
2019. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%
Nem nők ezek, csak cirkuszi bohócok, azt hiszik a porondra kell kifesteni magukat, hogy a leghátsó sorból is jól lássák őket.
2019. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Durva azért ... Mert én szeretem a gyönyörű lányokat, hogy ne szeretném :D ... Aki ad magára, jócsaj, szép ruhákban jár, szép a haja, stb... De ezektől a dolgoktól durván kivagyok :D
2019. máj. 12. 09:54
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ne a ribiket nézd hanem a normálisakat. Amúgy nagyon sokan tényleg maguk miatt sminkelnek, rakatnak fel műkörmöt stb... Nyugi, senkinek nem az a célja, hogy neked tetszen.
2019. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
miért lenne szánalmas az #1? tényleg magunknak akarunk tetszeni. szerinted azt hisszük hogy a férfiakat érdekli a manikűr? vagy a pedikűr? vagy a smink? a kezeteket nem vagytok képesek megmosni hugyozás után, akkor miért gondolnánk, hogy egyéb finom dolgokat értékelnétek?
2019. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Disco és plázacicák. Nekem is hányinger az ilyen nő. Instát meg se merem nyitni.
2019. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
99%
Egyébként meg meg lehet csinálni a felsorolt 2 dolgot is úgy, hogy egy pasi meg nem mondja, hogy az mu...
2019. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
En is osztom az elso velemenyet! A nok nem a paliknak valo tetszesbol csinaljak ezeket es mas kulsovel kapcsolatos dolgot sem. Es ezt leugathatod de szerintem a nok ezt jobban tudjak ! 😉
2019. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

[link]

[link]

[link]


Ennek a lanynak muszempillaja es mukorme is van, szerintem magad ala csinalnal, ha egyaltalan rad nezne nem, hogy meg hozzad is szolna🙂

2019. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

#10


Jobban nem irhattad volna le

2019. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!