Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyám szerint ez miért gáz;...

Anyám szerint ez miért gáz; Megbékél majd vele (színezett szemöldökzselé-használat)?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdtem a mindennapos színezett szemöldökzselé használatát, sima Rossmannos, Miss sportys. Avonos az nekem nem jó, allergizál...

Szóval... Azt mondja, úgy nézek ki, mint egy román, vagy mint Kiszel Tünde...



Úgy látja, sz rul áll, pedig a sok buta fiatal, ostoba plázacica által naponta feldobott Insta-Szemöldökhöz képest ez semmi, jóformán alig lehet észrevenni(tudjátok, az a szögletes elejű, pióca-szerű csúnya firka egyes nők homlokán). Na én olyat nem tennék fel! A színtelen zselétől meg olyan áztatott és összeragadt hatása lesz, az meg azért nem jó... Nem vagyok tejfölszőke, még ugyan sötétbarna a hajam, és fehér a bőröm, de kissé rózsás, nem az a hullasápadt, hanem pirospozsgás kicsit.

Ehhez a színezett zseléhez(NEM éjfekete, csak sötétbarna)csak 1 kicsi szempillaspirált teszek fel; meg halványan pirosra festem a számat.



Megbékél ezzel majd anyám? Nem fogja mérgébe kidobni a zselémet? Azt mondta haverom, őszerinte jól áll, meg azt, hogy ne győzködjem, hogy ez így lesz már és kész, mert akkor még rosszabb lesz. Mennyi idő alatt békél meg ezzel anya? Anya amúgy konzervatív nő.


Itt egy link, amihez hasonló a hatása: [link]



2019. máj. 14. 09:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Rakd bele a szekrényedbe / táskádba / dobozkádba / akárhova, ahol nem találja meg és/vagy nem tudja kiszedni. Most ezt komolyan le kell írni egy elvileg felnőtt embernek?
2019. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

A szekrénybe tartom, a kozmetikumaimnál, a tükör közelébe. Néha elvétve nyitogatja, de szerintem annyira lemaradt, hogy azt se tudja, mi az... És ott is egy kis papírdobozba tartom, a sarokba. Én mondtam neki, h ez szolid szemöldök, nem pedig az instabjúti-trendek által diktált ocsmány szögletes; de nem hiszi el nekem ezt.



Na mind1, remélem hamar megszokja ezt, hogy ez az új énem, ugyanis nyitottabbá teszi a tekintetem. Szemnagyító hatású.

2019. máj. 14. 11:02
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, hogy az a gond, hogy a barna árnyalata nem tökéletes, és azért tűnik műnek? Nekem pl. nem kifejezetten vöröses / meleg árnyalatú sötétbarna a hajam, és egy csomó, a piacon kapható szemöldökszínező termék egyszerűen túl melegbarna, még akkor is, ha amúgy felkenés nélkül, a dobozban nem tűnik olyan különbözőnek... én megtanultam, hogy annál, amilyenre gondolok, egy fokkal szürkésebb kell mindig, az sem baj, ha egy fokkal világosabb is, akkor természetesebb a végeredmény.
2019. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Am köszcsi szépen a válaszokat!!! Mindenkinek, aki ide írt, bár az elsőket nem nagyon értettem. Na csááá!
2019. máj. 14. 11:04
 15/28 A kérdező kommentje:
Feketésbarna hajhoz nem lehet túl sötét.
2019. máj. 14. 11:05
 16/28 A kérdező kommentje:
És amúgyse feketét használok, mert az már tényleg műnek tűnne. S. barnát, és kész. Majd megszokja, a halványpiros rúzst is utálta eleinte rajtam, de megszokta néhány hónap alatt.
2019. máj. 14. 11:07
 17/28 anonim ***** válasza:
45%
Nekem sem vettek lakast dragam, megis elkoltoztem 18 evesen😃 es felnott eletet elek nem pedig azon rinyalok anyam ki ne dobja a szemoldok zselemet. Menj el dikamunkazni azt nem lesz mamahotel problemad
2019. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%

Csinálj képet róla. Simán lehet, hogy igaza van és tényleg túl sötét.

Nekem nagyon világos a bőröm, viszonylag sötét a hajam de a szemöldököm nagyon világos. Ha olyan színnel töltöm fel mint amilyen a haja, akkor nevetségesen nézek ki. Pedig pont ugyan olyan a két szín. Ha szőkéknek valót használok akkor viszont teljesen természetes a végeredmény.

2019. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
49%

És anyádnak nem lehet saját véleménye? Nem tetszik neki, na bumm. Szerintem is nevetséges az összes kimázolt szemöldök, az is, ami a viselője szerint javít az összképen, természetes, stb. A véleményemhez meg jogom van. Nem mosom le róluk, elfogadom, hogy most 1-2 évig még ez a trend. Aztán úgyis az összes kis hülye megint csíkra szedi majd a szemöldökét, mert akkor majd éppen az nyitja ki a szemét meg előnyös meg bájos a trend szerint.

Neked meg az a véleményed, h így jó neked, hát akkor csináld. Kit érdekel? De állj ki magadért annyira, hogy anyád ne dobálja ki a cuccaid, találd fel magad, ha már felnőtt ember vagy. Nem magyarázkodni kell, hanem megmondani muternak, hogy köszönöd az észrevételt, de te így érzed jobban magad, meg követni akarod a trendeket.

2019. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Jegeltük a témát, nem használom, mert azt mondja, tényleg olyan "erdei koszos remete" hatása van, és hiába látom én természetesnek, nem jó, műanyag, túlságosan ívesedik tőle(alapból íves a szemöldököm), meg be van firkálva a teljes szemöldököm felülete, és ez szerinte sz r.



Beszéltem neki erről a gyk-s dumcsiról, és azt mondta(tudom, sz rkavarás, amit épp ideírok), hogy ne higgyek nektek, akik kommenteltek(jó, nem teljesen így mondta, csak a saját szavaimmal fogalmazok, nem fogok nyomdafestéket nem tűrő szavakat idehányni).


Így hát végül én magam likvidáltam a saját tulajdon szemöldökzselémet, és a szemöldököm helyett inkább a szemhéjamat satírozom.

2019. máj. 18. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!