Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyám szerint ez miért gáz;...

Anyám szerint ez miért gáz; Megbékél majd vele (színezett szemöldökzselé-használat)?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdtem a mindennapos színezett szemöldökzselé használatát, sima Rossmannos, Miss sportys. Avonos az nekem nem jó, allergizál...

Szóval... Azt mondja, úgy nézek ki, mint egy román, vagy mint Kiszel Tünde...



Úgy látja, sz rul áll, pedig a sok buta fiatal, ostoba plázacica által naponta feldobott Insta-Szemöldökhöz képest ez semmi, jóformán alig lehet észrevenni(tudjátok, az a szögletes elejű, pióca-szerű csúnya firka egyes nők homlokán). Na én olyat nem tennék fel! A színtelen zselétől meg olyan áztatott és összeragadt hatása lesz, az meg azért nem jó... Nem vagyok tejfölszőke, még ugyan sötétbarna a hajam, és fehér a bőröm, de kissé rózsás, nem az a hullasápadt, hanem pirospozsgás kicsit.

Ehhez a színezett zseléhez(NEM éjfekete, csak sötétbarna)csak 1 kicsi szempillaspirált teszek fel; meg halványan pirosra festem a számat.



Megbékél ezzel majd anyám? Nem fogja mérgébe kidobni a zselémet? Azt mondta haverom, őszerinte jól áll, meg azt, hogy ne győzködjem, hogy ez így lesz már és kész, mert akkor még rosszabb lesz. Mennyi idő alatt békél meg ezzel anya? Anya amúgy konzervatív nő.


Itt egy link, amihez hasonló a hatása: [link]



2019. máj. 14. 09:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
El kell döntened hogy melyik fontosabb, az hogy anyukádnak tetsszen, vagy hogy szépnek lásd magad.
2019. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Anyám egy szigorgép... Már csak a szempillám és halványan a számat festem...



Ő nagyon konzervatív családba nőtt fel, nagymama mikor fiatal volt, az se kente Jennifer Lopezre magát...

2019. máj. 21. 11:52
 23/28 A kérdező kommentje:
Am sztem is gáz, ha egy fiatal csajszika mögött az utolsó papagáj is elbújhat, úgy agyon van kenve.
2019. máj. 21. 11:53
 24/28 anonim ***** válasza:
Azért 22 évesen ideje lenne a sarkadra állnod, és "fellázadnod" - a fogalmazásodból is úgy tűnik, mintha le lennél ragadva értelmileg vagy érettségileg a 14 éves kornál. Ez nem egészséges és nem felnőttes. Nem anyukádnak kell, tetssz, hanem magadnak.
2019. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Tényleg lezártam vele a témát... semmi értelme ennek, amúgyis azt mondta, h ha mégegyszer befestem, leborotválja, az meg már milyen ciki lenne, h szemöldök nélkül megyek másnap dolgozni. Borzalom ez az egész szitu! Na mind1, ő am se az a fajta, aki megbékél a dolgokkal csak úgy ni.


Ilyen asszonnyal nem érdemes vitába szállni, mert úgyis ő győz, és ez gáz, mintha mind2en dedós 13 éves módjára veszekednénk! Fuhhhhhhhhh.........

2019. jún. 4. 11:35
 26/28 anonim válasza:

Ha a saját pénzedből vetted a zselét akkor csak a te tulajdonod, így nem teheti meg, hogy kidobja. Akkor sem, ha az anyád.


A szemöldöködet se borotválhatja le.


Állj már kicsit a sarkadra! Ha beleszeretsz valakibe aki anyukádnak nem tetszik, akkor őt is dobni fogod, mert anyukád nyaggat, meg fenyegetőzik? Mert nagyon úgy néz ki.


A szemöldökzselé még lehet, hogy jegelhető téma, de lesz majd olyan is, ami nem lesz. És ha ennyire hagyod anyukádnak hogy elnyomjon és helyetted döntsön, akkor az majd egy komoly döntésnél sem lesz másképp.


Mitől félsz, hogy kidob? Hát akkor mész albérletbe. Vagy a nagymamádhoz, akit nem is érdekel a szemöldököd.

A te dolgod, hogy mit választasz, a kényelmet vagy a szabad akaratot + azt, hogy úgy nézz ki, ahogy akarsz.

2019. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Már csak szájfényt meg szempillaspirált használok.


Nem jön be senkinek-mint kiderült-semmilyen formába a szemöldök befestése. És nemcsak anyám utálja, hanem mindenki lesza....ozza, és nem(csak)rajtam, másokon is bőven.


Rájöttem, h nem kell hírességekre hasonlítani, nem majmolunk sztárokat meg túl szexi, agyonglancolt nőket...........

2019. júl. 18. 11:59
 28/28 A kérdező kommentje:

Punktum, ennyi túl van tárgyalva.

Azért köszi szépen a válaszokat!!!!

2019. júl. 18. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!