Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális, hogy gennyes?

Normális, hogy gennyes?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete lett szúrva a septum piercingem. Naponta 3x fertőtlenítem, de valamiért gennyedzik. Fájni már egyáltalán nem fáj legalább egy hete.

2019. jún. 20. 20:21
 1/3 bettitesaciculi válasza:

Emberfüggő, vagy rosszul lyukasztották nekem is volt septumom talán egy hónap telt el míg egyáltalán nem fájt mikor mozgattam de a gennyezés már másfél hét után elállt , a túl sok fertőtlenítés sem tesz feltétlen jót neki, vársz egy kis ídőt még és ha úgy látod nem javul a helyzet először vagy a piercingest vagy a kórházat látogasd meg.


ui:jelenleg is van 6 piercingem nekem sose volt baj velük ha valami érdekel, vagy csak a véleményem kell szivesen segítek

2019. jún. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Nekem is sok piercingem van, és majdnem mindegyik gennyedzett kicsit 2 hét után is, ez emberfüggő. Ha nem piros, meleg, fájdalmas, vagy lüktető, akkor valszeg nincs begyulladva és minden oké :)
2019. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. ^^

Akkor megpróbálom azt, hogy csak kétszer fertőtlenítem.

Hál' istennek nincs begyulladva, nem is volt és tényleg, én annyira szerencsés voltam, hogy igazából alig pár napig fájt.

2019. jún. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!