Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy hozzam fel szüleimnek a...

Hogy hozzam fel szüleimnek a septum pc témát?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék csak nem tudom hogyan is kéne elé állni. Annyit tutira tudok, hogy a tetoválásokat nagyon nem szeretik.. de a pc az jó kérdés.

17/F



2019. júl. 18. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Basszus ne már...a szüleid. Mondjad nekik, hogy "anyu, apu, én szeretnék egy septum piercinget". Ha ezt sem tolerálják, akkor mondd el az érveidet, hogy miért szeretnéd. Ha pedig teljes, de teljes mértékben elzárkóznak a témától, akkor földhöz is verheted magad, akkor sem fogják engedni.

Max vársz 1 évet, mikor 18 leszel, akkor biztosan nem kell szülői beleegyezés, bár az én szememben a szülő akkor is szülő és adok a szüleim véleményére felnőtt létemre is.

2019. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen kérdés van már. Azok közt is nézelődhettél volna.

Egyébként le lehet őket ültetni és megmondani, hogy te szeretnél egyet, mert tetszik neked, ráadásul ez pont olyan piercing, amit felhajtva el tudsz rejteni, ha olyan helyre mész, ahová nem illik a piercing, ráadásul látható nyoma sincsen, ha kiveszed, mert benn van az orrodban.

Köss velük kompromisszumot, tanulj jól, segíts otthon.

Ha így se , úgy se engedik, vagy találsz egy helyet, ahol engedély nélkül kiszúrják neked, és szemöldök piercinget vagy egyből felhajtott patkót kérsz bele, vagy vársz míg 18 leszel. Én az utóbbit javaslom. Ne ejtsd át a szüleid, és ne sufniban csináltasd. 1 év már nem a világ, ha igazán akarod, és eddig is tudtál várni.

2019. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én szüleim sem szeretik ezeket a dolgokat. Sem tetoválást sem piercinget fültágítót meg végképp nem akartak engedni... Most mind a három van. A te tested, neked kell hogy tetszen, nem nekik kell eldönteni.

16/L

2019. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is így álltak hozzá...

Most van 8 piercingem (4 fülcimpa,1industrial,1nyelv,1köldök,1orr).😅

Eleinte nem is akarták megengedni. De eleget hajtottam otthon,jól tanultam,segítettem,közben meg meg említettem és végül beadták a derekukat.

Nálam sokszor az is bejött hogy mondtam másoknak már tetkoja van én meg csak “egy”(haha,akkor tenyleg csak egyet akartam,de tudod nincs megállás egyszer elkezded) piercinget szeretnék,amit ha megunok kiveszem és nyoma sem marad. Úgyhogy nehezen de belementek.

Próbálj észérveket felhozni,a jobbik énjükre hatni,hogy ők is voltak fiatalok és te legalább nem valami “maradandó” hülyeséget akarsz csinálni (ami nyilvánvalóan a tetko a szemükben). A lényeg hogy sose hisztizz meg vergődj,azzal nem jutsz előrébb és csak rosszabb lesz.

Ha meg nagyon nem engedik,1 év és már a beleegyezésük se kell.

2019. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azzal érvelek a piercingek mellett, hogy ezt bármikor ki lehet venni és eltűnik a helye. Ha tetovaltatnek azt nem tudnám ilyen egyszerűen eltüntetni :)
2019. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!