Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovált nők? Ha olyan társasá...

Tetovált nők? Ha olyan társaságba kerültök ahol nincs tetovált egyén, nem érzitek magatokat feszélyezve? Esetleg eltakarjátok a tetkókat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
wtf?
2020. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Imádom a tetkómat és büszkén viselem.
2020. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem és nem. Azért tetováltat az ember, mert neki tetszik, nem azért mert másnak akar megfelelni.
2020. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok tetovált se nő de sokat ismerek, ők is ugyanolyan emberek mint mások. Semmitől nem jobb vagy rosszabb egy tetovált ember és nem kell máshogy érezniük magukat emiatt. Ez már nem a 90es évek ahol csak a sitteseknek volt tetoválása ami annyiban merült ki hogy az ujjaikra betünként felvarratták hogy " M A R I " Többen diplomás emberek olyan részletes tetkókkal amik művészi alkotások több 100ezerért és érdekes történettel. Persze vannak fantáziátlan nonfigurativ vackok is de ők pont azok akik ezt menőnek gondolják és inkább télen is trikóban járnak hogy mindenki lássa. Jöhet a lepontozás az elvakult tetkóellenesektől csak mert nem köpködni jöttem, mint ahogy te is állandóan visszajössz a tetováltnős kérdéseiddel de minek.
2020. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Miért is kéne? Tudod a tetovált emberek többségét baromira nem érdekli, hogy a másikon van-e, nem azért tetováltatunk, hogy másoknak megfeleljünk. A nem tetovált emberek többségét sem érdekli ám, hogy mi van rajtunk, szerencsére sokkal több a normális "élj és hagyj élni" felfogású ember, mint olyan idegesítő kis nyomorék, aki aszerint ítél meg valakit, hogy van-e tinta a bőre alatt vagy nincs.
2020. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Akármennyire is szeretnéd, nem bánom és nem szégyellem a tetoválásaim és azokat sem fogom, amiket még nem varrattam magamra :)
2020. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mehetek mindenhová hosszúujjúban.

Amúgy a nem tetováltak inkább érdeklődni szoktak, meg meg akarják fogdosni a karjaimat, hogy megnézzék közelebbről.

2020. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 $$$$$ ***** válasza:
100%
Istenem visszatert ez a degeneralt😂😂. Pedig már azt hittem megunta...Szünj meg. Ne írj ki ilyen h**lyesegeket....
2020. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Már miért érezném magam feszélyezve?
2020. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kb annyira tűnik fel mint az anyajegyeim, megszokott dolog hogy rajtam van.
2020. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!