Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért van az, hogy a csípóteto...

Miért van az, hogy a csípótetoválásokat riba**rendszámnak hívják, a többi tetkót viszont nem? Hol itt a logika?

Figyelt kérdés
Attól lesz valaki riba**, hogy éppen a csipőjét tetováltatja? Vagy csak simán azért hívják riba**rendszámnak, mert a nő hátulján van?

2020. máj. 1. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi, es ez csak po én.

Talán a 90-es években hallottam ezt először? :D nem tudtam hogy még ma is dívik. ;))

2020. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert annó, mikor ez elterjedt, a csípőnadrágok voltak divatban, és sok lánynak kint volt a tangája és tetkója is a nadrágból, aminek az összhatását nehezen lehetett szofisztikáltnak nevezni.
2020. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóhoz még annyit tegyünk hozzá, hogy nem a legszűziesebb lányok csináltattak ilyet.


Amúgy ma is vannak ilyenek. Pl a kakaós száj, amikor kihúzatják a szájuk oldalát. Vagy ott vagy a sas szemöldök és még sorolhatnám.

2020. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen hallottam már ezt a szót ez akkor volt divat mikor a csípő nadrág jött divatba és ki látszott a tetkó meg a tanga bugyi.
2020. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Annyit tennék hozzá az előzőekhez, hogy ez nem bármilyen csípőtetkó volt, hanem általában elég szarul kivitelezett nonfiguratív vagy a csaj saját neve. Csípőgatyából kilógó tangával párosítva teljesen logikus volt az elnevezés.
2020. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs sok logika, inkább tréfás elnevezés. Talán azért érezhette sok ember találónak, mert korábban sok, összhatásában közönséges nőn volt látható, a csípőnadrág idején seggig érő ruha nem takarta, ami miatt kicsi olyanok voltak mint a magukat kellető utcalányok.
2020. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5%
Igazad van. Igazságosabb ha minden tetkóst prolinak hívsz és nem teszel köztük különbséget.
2020. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!