Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmagyarázná nekem ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyarázná nekem ezt egy nő? A barátnőm elméletben totál praktikusnak hiszi magát (állandóan ezzel jön) Majd mikor megkérdezem hogy mi ebben a logika akkor csak hebeg habog?!?

Figyelt kérdés

Most nem egy nagy dolog.. de odavagyok érte meg vissza amikor csipkés body van rajta.. valahogy hihetetlen felizgat. Persze ő nem veszi fel mert szerinte totál nem praktikus ruha, mert macerás és kényelmetlen, hogy ott lent van a csat.. bla-bla.

Ezzel szemben most nyáron csak overált hord.. na ez nem macerás? Elmegy pisilni alapjáraton 5 perc így meg 8 :D .. de praktikus.. hogyne.. főleg hogy szűk fazont visel és tökre bevág odalent.. :D szóval nem igazán hiszem, hogy ez pl kényelmesebb lehetne mint egy csatos body.. vagy mondjuk azok a sortok amiket agyonig felhúz már szinte a füle is benne van, a fél feneke meg kilóg belőle.. arról nem beszélve, hogy konkrétan szétvágja a ... ját :D

És ne értésetek félre, tetszik, hogy szűk ruhákat visel és hogy engedi láttatni magát.. de azt nem értem, hogy miért talál ilyen kifogásokat amikor én kérem tőle hogy vegyen fel valamit.. miért nem egyszerűbb azt mondani, hogy nem veszem fel bébi, mert nem szeretem? és hagyjál ezzel.. ha már praktikusság.. :D

Persze már igyekszem nem megérteni a nőket.. :S:)



2018. júl. 15. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Ebben az esetben azt jelenti a praktikum, hogy azt hordja szívesen amit neki nem okoz gondot viselni. Tehát neki tetszik annyira, hogy nem zavarja a bevágás, vagy a körülményes pisilés. A csipkés body meg nem tetszik annyira, hogy szívesen szöszölne a csatolgatással. Ez is egyfajta gyakorlatiasság, bár ennyire mindenki gyakorlatias:), kicsavart egy logika...
2018. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Miért akarod erre a nőre ráeröltettni egy másik nő szokását, és kedvenc dolgát?
2018. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Ez a nő nem szereti a bodyt, kevés nő szereti egyébként.
2018. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mert mondjuk én és felveszek egy kockás inget ami nekem pl semleges kategória.. de tudom, hogy neki bejön ha úgy nézek ki mint valami norvég favágó. :D és mivel totál beindul ilyenkor rám.. így végül is nekem megéri, hogy felvegyem mert nagyot szexelünk a végén.


Ezen logikán felbuzdulva reméltem ő is majd felveszi azt ami engem nagyon-nagyon izgat.. :)

Nincs azzal baj ha nem.. persze bánom.. mert jó lenne, de nem erőltetem rá, csak akkor mondaná meg, ahogy írtam is.. de nem inkább bugyuta kifogások jönnek..


Amúgy ha már egymás közt vagyunk akkor miért nem szeretik a nők viselni?


ui, nem értem hogy mire gondolsz a másik nő szokása dologgal..

2018. júl. 15. 17:55
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
a csipke szúr.
2018. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
A 90'-es években volt divat a body, tanga és társai. A mostaniak ezeket útálják.Gondolom ő sem mondja neked, hogy hordj férfi tangát, mert az tetszik neki. Nem tudom mit szólnál hozzá:D
2018. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az overall szteccses. Semmi perc kibújni belőle, és nincs rajta patent, amivel pisilés előtt szöszmötölni kéne.

A csipke meg szúrós-viszketős, nem tudom, mennyire szexi, ha egy nő folyton a lábaközét vakargatja...

Mi lenne ha cserélnétek egy napra? Barátnőd felveszi a kockás inget, te meg a csipkés bodyt?

Este meg tapasztalatot cseréltek! :D

2018. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

A barátnőd logikáját ne akard kitalálni, mert lehet, hogy szép, de a leírás alapján egy divazpicha, aki a kinézete mutogatásán felül semmit nem tud felmutatni.


Ha orvosira vagy egyéb húzós szakra jár, én kérek elnézést! Bár attól még a józan paraszti észnek híján van.

2018. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7, jó-jó persze cserélünk :D csak nekem útban van a szerszámom.. az ő melleitől meg kipattannak a gombok az ingemen, szóval csupa kár érne minket a nap végére :D


Viszketős a csipke? Erre látod nem is gondoltam:)

2018. júl. 15. 18:34
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Viszketős, szúrós (pláne ha már vagy 2 napja borotváltad magad odalenn és amúgy is kezded magad kényelmetlenül érezni) és nem utolsó sorban a műszálas, csipkés fehérneműk viselése hüvelyi folyást okozhat az érzékenyebb nőknél. Nálam is ez van, pedig én imádom ezeket a szexi alsóneműket.
2018. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!