Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szól le másnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól le másnak egy olyan férfi, akinek bejövök? Férfiak, mi a logika ebben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akinek tudom, hogy bejövök, egyértelműen a tudtomra adta. Egy közös férfi ismerősünknek viszont negatívan nyilatkozott rólam, miért?

21/l


2019. márc. 24. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyira mégsem jössz be neki, de mivel megpróbál/megpróbált befűzni, ezért neked azt mondta, hogy bejössz.
2019. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha annyira mégsem jövök be neki, minek akarna befűzni? Számomra ez értelmetlen.
2019. márc. 24. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexet akar tőled, ezért szédít, de mint barátnő, nem kellesz neki. Csak ugye ezt nem meri a szemedbe mondani.
2019. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem akarja, hogy a másik férfi esetleg rádnyomuljon. Vagy téged csak kábítani akar. Valakinek hazudik az biztos!


Mindenesetre én egy ilyen után megszakítanám vele a további ismerkedést.

2019. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy csak szexet akarna, ezt nem is kell mondani. De nyílván a csak szexhez is kell vonzalom (pláne, ha válogathat is). Szóval akkor sem értem még mindig, hogy mi játszódik le ilyenkor egy férfiban.

Esetleg valaki, aki volt hasonló cipőben?

2019. márc. 24. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És neked bejön? Tudtára adtad? Mert ha elutasítottad, akkor lehet így próbál téged elfelejteni, "semlegesíteni". Abban az esetben, ha kölcsönös és ezt jelezted is számára, akkor viszont inkább jobb ha hagyod.
2019. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarja, hogy a másik pasi megdugjon.
2019. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5# Ez nekem is eszembe jutott. Tudja, vagy sejti legalábbis, hogy a közös ismerősnek, akinek negatívan nyilatkozott rólam, szintén bejövök.
2019. márc. 24. 17:58
 9/10 A kérdező kommentje:
A flörtölgetésben benne voltam, de mivel tudom, hogy csak szexre kellenék neki, ezért gyakorlatilag közvetett módon visszautasítottam, bár ki nem mondtam, csak nem éltem a lehetőséggel.
2019. márc. 24. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Lehet így könnyít magán a vereség miatt ezért az is lehet, hogy még mindig tetszel neki csak igyekszik elfelejteni.
2019. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!