Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mitől lehet, mi a megoldás?

Mitől lehet, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Még márciusban csináltattam tetoválást a jobb csőpőm környékére. Elinte minden rendben volt vele, azonban valamiért mégis nagyon csúnyán gyógyult be. Kitüremkedik, pár részen eldeformálódott és van ahol kifakult. Nem érzem a tetováló hibájának, mert egy barátnőm úgyan ott, ugyan akkor csináltatott tetoválást és ugyan az varrta neki és az övé gyönyörűen begyógyult. Esetleg ami miatt talán lehet az az, hogy a gyógyulás során volt, hogy dörzsölődött (a nadrágom és az alóneműm derékrésze pont ott végződött sokszor)..vagy más miatt lehet? Más is járt már hasonlóan?
2015. okt. 20. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Képet nem tudsz róla feltölteni?

Nekem van egy csomó tetoválásom, de ilyen nem fordult elő még...

Lehet h nem megfelelően kezelted?... Vagy lehet, h tényleg a kidörzsölődés miatt? De nem hiszem... mert a felülete dörzsölődne a bőrödnek, attól meg nem deformálódik el... :/

Szerintem menj vissza a szalonba és mutasd meg.

2015. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok most képet tenni. Megfelelően kezeltem. Sőt mitöbb együtt kezeltem a fent említett barátnőmmel akinek gyönyörűen gyógyult a tetkója, ugyan úgy ahogyan ő.
2015. okt. 20. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el esetleg bőrgyógyászhoz.


Láttam már én is olyan tetkót,ami úgymond kitüremkedik a bőrből,és nincs vele semmi gond,de én a helyedben megnézetném,nehogy keloidos dolog legyen!

2015. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Béna volt a Tattoo-s. Túl mélyre ütötte és szétverte a bőröd!
2015. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!