Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van olyan tetkód, amit már...

Van olyan tetkód, amit már megbántál, hogy magadra varrattál? (Akár fiatalon, akár később)

Figyelt kérdés
Annyi ismerősöm van, aki hirtelen felindulásból szinte bármit magára tetováltat, amit éppen szeret. Például mostanában népszerű ugye az among us, és legalább három ismerősömnek van olyan kis figurás tetkója, ráadásul nem pont kevésbé látható helyeken (egyiknek a kézfején). Ezek a dolgok jobb esetben is pár hónap után már nem lesznek felkapottak, utána nem lesz ciki egy ilyen tetkó? Vagy ha nem is ciki, de már nem lesz oda érte senki, meg tudjátok. Én is akarok tetkót, de már előre kitaláltam egy mintát (kb. 2-3 éve, és még most is szeretném, szóval ezt valószínűleg nem bánnám meg). Én így vagyok vele, azért egy tetkót mégsem lehet úgy eltüntetni, hogy gondolok egyet, hogy "na, már ez nem kell". Én jobban meggondolnám, leszedetni sok macera és még több pénz.
2021. jan. 12. 11:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Én nem a mintát bántam meg, hanem hogy rossz művészt választottam. Nem olyan lett mint azt én elképzeltem és idővel nagyon sokat vesztett a színéből.

15 éves koromban eldöntöttem, hogy nekem kell tetkó, 3 évet vártam, hogy megcsináltathassam, szóval nem divatból varrattam magamra.

De jobban belegondolva, 30 éves fejjel már egyáltalán nem tetováltatnék. A lázadó énemnek annyi, mára már inkább elegánsra, nőiesre forrt a stílusom, amibe nem fér bele egy vad tetoválás.

2021. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Megbánni nem bántam, de olyan van, amit mai fejjel nem csináltatnék.

Nekem ez sose volt kardinális kérdés, szerintem ennél sokkal komolyabb döntéseket is kell az embernek mérlegelnie, sokkal komolyabb következményekkel, szóval engem így nem nagyon érdekel, hogy "mi lesz, ha megbánom", mert hát akkor ez legyen a legnagyobb hibám az életben, de tényleg :D

2021. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerencsére nincs.
2021. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 $$$$$ ***** válasza:
69%
Nekem nincs. Az összes mintamat jol atgondoltam. Mindet imádom.Még lesz egy jo pár tetkom de azokat is átgondolatlam már. Én ha eszembe jut egy ötlet mindig várok vele ,hogy biztos legyek benne.
2021. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem vannak ismerőseim, akik megbánták.
2021. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 $$$$$ ***** válasza:
77%
Nem értem miért kellett lepontozni..
2021. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld

Én sem értem, de néhány embernek lassan ez a hobbija...

2021. jan. 12. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Én csak a helyválasztást bántam meg, a mintákat és a művészeket nem. Mai fejjel van 1-2 darab amit máshová tennék és ezt a helyet felhasználnám nagyobb darabokra, na de annyi baj legyen :D
2021. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Olyan nekem is van, hogy "2 centivel mehetett volna odébb" :D
2021. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
A 4 tetoválásom közül az egyiket bánom. Egy olyan személlyel kapcsolatos, aki addig évekig nagyon fontos része volt az életemnek, de ma már nem beszélünk. Annyira nem zavar, de már nincs jelentése számomra.
2021. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!