Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkósok! Megbántátok a...

Tetkósok! Megbántátok a tetoválást?

Figyelt kérdés

Van egy tetoválás,ami nagyon tetszik(sárkány karra és mellre),de dilemmában vagyok.

Hiába tetszik,mindig attól tartok,hogy mi van ha később megbánom. Ti megbántátok-e a tetoválást? Van bármilyen hátrányotok ebből?Pl.munkahely,stb.



2015. dec. 27. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Manapság egyre elfogadottabb sok helyen, de azért még így is van ahova biztos nem fognak vele alkalmazni. Nekem is tetszik, én is sokat gondolkodtam rajta hogy legyen egy, de szerintem ha valaki dilemmázik az már rég rossz. Akkor nem vagy benne elég biztos hogy neked az véglegesen jó lesz. Ezért döntöttem én is úgy hogy inkább nem csináltatok. De persze a te döntésed, nem szeretnélek befolyásolni.
2015. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Egy embert ismerek aki megbánta, és neki is sárkánya van pont. 25 évesen csináltatta, most 30 és már egyáltalán nem tetszik neki, mert unalmas, tucat, gyerekes, meg hasonlókat szokott mondani rá.

Van ilyen, az ember változik, de előre nem tudhatod hogy x év múlva neked mi fog tetszeni.

Munkahelyen meg nem értem miért lenne hátrány, nem kell mutogatni.

2015. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

5 tetoválásból egyet sem bántam meg pedig az elsőt 10 évvel ezelőtt csináltattam. Viszont én is azt mondom amit az első, ha kétséged van akkor ne csináltass.

N

2015. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
3 van eddig, a karom most lesz hamarosan folytatva, szinte az egész testemet ki akarom varratni, arcomon is gondolkozom, mindenen kivéve a csöcseim és az intimebb részeim :D szóval.... nem bántam meg egyiket sem, konkrét terveim vannak a többire is. melóhelyet háááát nehéz találni, önmagában 2 piercingem látható helyen van, és van mindkét fülemben 28mm-es tágító.... mondjuk nekem a munkaterületemen nem hiszem, hogy bármi gond lenne, mivel nem emberekkel foglalkozom, hanem gépekkel és anyagokkal :P
2016. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!