Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Engednétek a 17 éves lányotokn...

Engednétek a 17 éves lányotoknak, hogy a tarkójára kedvenc együttese egyik albumjának nevét tetováltassa?

Figyelt kérdés
A lányom 4 éve fan. És úgynevezett minimal, nagyon pici tetkóról lenne szó.

2021. márc. 23. 12:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
9-es, azért nem reagáltam rá, mert igazság vam benne, de mivel más munkakörökben nem vagyok jártas, ezért nem akarok ilyenekbe beleokoskodni. Én csak a saját példám vázoltam fel, hogy nekem soha nem volt gondom belőle. De részemről a téma lezárva, mert szerintem a kérdező nem kíváncsi erre.
2021. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Én megpróbálnám lebeszélni róla. Mi lesz, ha pár év múlva már nem fog tetszeni neki ez a zenekar? Vagy akár hamarabb is... Tényleg élő hirdetőtábla szeretne lenni? Nem fél attól, hogy esetleg az élete során bárhányszor új közegbe kerül, esetleg munkahelyre/egyetemre, emiatt hátrányosan fogják megkülönböztetni?


Illetve ahogyan korábban is írták, ha ezek ellenére is ragaszkodna hozzá, akkor javasolnám, hogy várjon vele pár évet, és ha akkor is szeretné, csak akkor csináltassa meg.


Esetleg javasolnám, hogy kevésbé maradandó anyaggal, például hennával csináltasson hasonlót.


Bár a vírus helyzet miatt most egy jóideig úgyse talál olyat, aki felvarrja.

2021. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
5%

18 évesen azt csinál amit akar a saját pénzén.

17 évesen ha valami fontosat akarna (pl. a kutyája nevét) akkor inkább, de még iszonyatosan sokat fog változni az ízlése. Lehet pár év múlva már nem is fogja szeretni azt a bandát.

2021. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én alaposan ki vagyok varrva, de megkérném, hogy várjon vele még egy évet. Nem tragédia szerintem, ha valaki megbán 1-1 tetkót, senki se fog emiatt depresszióba zuhanni vagy a kardjába dőlni, hiszen el lehet takarni stb., szóval ez nem szempont. Egyesek úgy csinálnak, mintha egy menbánt tetoválással eljönne a világ vége, pedig aztán marhára nincs így :D Viszont az a helyzet, hogy ténylegesen igényes szalonban szülői beleegyezéssel SEM varratnak 18 év alatt, ha meg már tetováltatni akar, azt tegye normális művésznél, normális helyen.
2021. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem
2021. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Én 15 vagy 16 éves koromban akartam egy együttes logóját magamra teetováltatni. Anyukám nem engedte, pedig nagyon szerettem volna. Azóta már nem is hallgatom őket, nem örülnék neki, ha lenne tetoválásom, főleg nem egy ilyen. Én is több éve hallgattam az az együttest akkor. 18 évesen úgyis eldöntheti, hogy mit akar, és ha annyira tetszik neki egy évet tud várni vele. Egyébként nincs bajom a tetoválásokkal, sok emberen tetszik is, de egy éven tényleg nem múlik semmi, és jobb mintha megbánná.
2021. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%
lol nem. Tuti valami kpop szarság :D
2021. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig volt egy kedvenc együttesem. Rohadt nagy rajongó voltam. De az utóbbi években akkora rakat kakivá váltak, hogy akkor is szekunder szégyenem van, ha a neten görgetem el őket. Én sem gondoltam volna hosszú évekig, hogy ennyire gáznak fogom őket tartani. Szóval nem.
2021. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%

van egy ismerosom, a nyakara tetolvatott egy fektetett 8-ast, hogy a pasijaval orokke tartson a szerelem lol.

nyilvan vege lett pikk pakk, azota nem meri kiengedni a hajat, mert mindenki arrol kerdezi. talan majd atvarratja :D

2023. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogom megérteni, hogy miért varrat oda az ember, ahol soha nem fogja látni(kivéve, ha már más hely nincs rajta).
2023. aug. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!