Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire feltűnő ezen a...

Mennyire feltűnő ezen a helyen egy tetoválás, mennyire letakarható munkahelyen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék tetoválást a karomra, de egész karosat nem merek, mert nem tudom, hogy mennyire érne érte hátrány a munkám során, vagy állásinterjú esetén a későbbiekben. (Pedig szívem szerint az egész karomat kivarratnám:D)

Szerintetek ezen a helyen nagyon szembetűnő? Nekem úgy tűnik, hogy csak akkor látszik, ha megemeli a karját az illető, vagy kifordítja, vagy esetleg kinyújtja. Nő vagyok, úgyhogy nyáron nem fogok hosszú ujjú ingben járkálni munkába. Viszont ha lent van a karom, akkor mintha alig látszódna a képek alapján.

Szerintetek?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Tetoválásellenesek válaszára nem vagyok kíváncsi, akinek baja van a tetoválásokkal, kérem ne kommenteljen, csak aki a kérdésre válaszol normálisan. A segítő szándékú hozzászólásokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2021. máj. 11. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy kb 10 centisre gondoltam, szóval nem lenne kivarrva az egész belső rész sem.
2021. máj. 11. 16:53
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Látszik. Nem fogsz tudni mozdulatlanul, vigyázzban ülni-állni egész nyáron.
2021. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha mész állásinterjúra, akkor takard ki, de szerintem nem annyira "problémás". Ha nem olyan a minta, akkor emiatt nem ér hátrány a legtöbb munkahelyen.
2021. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legkevésbé feltűnő hely a karon szerintem, de mindig látszik, nem csak mozgás közben - viszont sokkal kevésbé észrevehető mint máshol. Én is ezzel kezdtem a látható helyekre varratást (addigra már a hátam és a bordám betelt), aztán azóta mindkét karom tele van és nem okoz gondot az irodában, de ha gondot okozna bevállalnám nyáron a vékony hosszuujjút, nekem megérné :D Manapság már elég kevés olyan munkakör van, ahol ez bármiféle hátrányt jelent.
2021. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!