Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti, hogy reagálnátok le ezt a...

Ti, hogy reagálnátok le ezt a szituációt(tetoválás)?

Figyelt kérdés

Bolti eladó vagyok, van a kezemen egy számokból álló tetoválás, és egy csomó vevő elkezdi kérdezgetni fizetés közben, hogy mi az, mit jelent, stb…

Szerintem ez bunkóság, mert ami nem egy direkt tetoválás, hanem titkosan van írva vagy valami olyan nyelven ami nem ismert , az nyílván azért van, hogy ne tudja boldog boldogtalan olvasgatni.

Engem meg néznek mint egy képeskönyvet és szinte nekem szegezik a kérdést, hogy mit jelent? Ilyenkor noha egyből 200 a vérnyomásom, de el szoktam mondani, hogy titok, és nem szeretném megosztani, de nem állnak le hanem indul a barkóba: ez jelent valamit? Születési dátum? Telefonszám? Mihez van köze?


Próbálják kitalálni és én vagyok a bunkó mert a magánügyemet nem osztom meg.

De hihetetelen , hogy mennyien ezt csinálják, legalább 20 vevő eljátszotta már ezt velem.

Nem tudom de nekem eszembe nem jutna egy vadidegent faggatni a tetkójáról, plusz ha még el is mondja, hogy magánügy és nem akarja az orromra kötni akkor még erőszakosan kérdezgetni?!

Veletek is van ilyen? Hogy reagáltok?


2021. nov. 13. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem érthető, hogy megkérdezik, hiszen látható helyen van. Gondolhatják úgy, hogy ha titkos lenne, akkor olyan helyre varrattad volna, ahol csak az látja, akinek megmutatod (akár a tested többi részével együtt).
2021. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudod eltakarni? Hosszú ujjú ing, vagy ha kézfejen van, gumikesztyű. (Most több eladót is láttam kesztyűvel.) Sajnos sok ember képtelen tiszteletben tartani a másik privát szféráját, így jobb, ha megszűntetjük a kiváltó okot, már amennyire lehet...
2021. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Én is utálom, ha megkérdezik, mit jelent.

Egyrészt lehet, hogy semmit nem jelent, másrészt meg ha tényleg jelent valamit, ahhoz egy vadidegennek valószínűleg semmi köze nincs.


Én ilyenkor azt mondom "semmit, egyszerűen csak jól néz ki, azért csináltattam". Erre általában bekussolnak :D

2021. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Én általában ha rákérdeznek bármelyikre mindig mást válaszolok, minél nagyobb hülyeség, annál jobb.


Ha valakinek el akarom mondani úgyis elmondom, másra meg nem tartozik. Legalább jókat virulok a reakciókon.

2021. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Altalanos kerdes tetkonal,h megkerdezi az ember,h mit abrazol mit jelent…

Sokszor ismerkedesi urugy. Valahogy szoba akar elegyedni veled az illeto,ez a legegyszerubb tema.

2021. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Random embertől szerintem nincs értelme megkérdezni, mert mi köze van hozzá bárkinek, saját maga miatt csináltatta. Évekig volt egy eladó csaj a közeli boltban, mindig is tetszett a tetoválása, de eszembe nem jutott volna megkérdezni, mert nem voltunk olyan viszonyban.

De valóban, ismerkedésnél lehet akár kiindulópont, de a kérdést akkor is inkább úgy illene feltenni, hogy "megkérdezhetem mit jelent a tetoválásod?".

Egyébként osztom #4 véleményét, mondj valami hülyeséget :D

2021. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs tetoválásom, szóval lehet hogy ezért, de én is úgy érzem, hogy egy kézfejen lévő tetoválás nagyon "nyilvános". Ha valami privát dolog lenne, máshova rakná az ember, nem? Csak úgy logikus. Pl mondjuk alkarra. Ott el is lehet takarni, meg meg is lehet mutatni.
2021. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A csuklómon van, nem a kézfejemen.

Lehet én írtam rosszul értelmezhetően.

Azért került oda mert a jelentése miatt, nem lenne illő kb sehova máshova tenni, illetve mert nekem ott tetszik, ha ránézek emlékeztet.

De sokszor az emberek olyan erőszakosan meg akarják tudni a jelentését egy egy tetkónak, hogy komolyan szinte már átmegy a dolog vallatásba. Volt, hogy olyat is mondtak, hogy “na várjál, megjegyzem mi van ott és kikeresem google-ből, aztán holnapra tudni fogom”.

Elképesztő😂

2021. nov. 14. 09:11
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
De miért nem lehet erre válaszolni? Nem kell belemenni, mert semmi közük hozzá, de ahelyett, hogy azt mondanád, titok, meg jajj nem mondom el, simán lehetne azt válaszolni, hogy személyes/családi okból fontos nekem ez a számsor, másnak nincs jelentése. Ennyi.
2021. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
9 Mert nem köteles rá válaszolni, még annyira sem, hogy "személyes" vagy "családi ok". :)
2021. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!