Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a szituációt?

Hogy kezeljem a szituációt?

Figyelt kérdés

A sulinkban tiltva van a körömlakk. Ennek ellenére, holnap úgy megyek, hogy 3 körmöm ki van festve (fekete, piros, fehér). Egyeseknek elnézik a műkörmöt, meg a feketét, másoknak meg már a halvány rózsaszínért szólnak.

Voltam már narancssárga körmökkel is, azért nem szóltak.


Ha netán holnap beszól érte egy tanár, mit mondjak neki (amolyan beszólásfélét)


2011. szept. 14. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy okos lenne visszaszólni, mert te fogod a rövidebbet húzni, de ha nagyon akarod, akkor mondd el ezt. Hogy mi az, hogy a műköröm lehet a lakk meg nem, és amíg nincs a házirendben hagyjanak lógva.
2011. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
elnézést kérek a húgom festette ki miközben aludtam,(a körömlakklemosóm pedig elfogyott)
2011. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elsővel egyetértek. visszaszólni semmi értelme, mert téged szivatnak meg...
2011. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet ezzel a visszaszólni nem érdemes dologgal. Nekem volt két tanárom, akik nagyon nem torelálták a mindenféle színű hajamat (igaz, akkor a suliban nem is volt senkinek, bezzeg olyan emberek akiknek mindenük tele volt tetoválva meg tele voltak piercinggel, olyanok voltak... Bár őket is szivatták, na mindegy) Szóval nagyon leszólták a hajamat, az ofőm konkrétan lemadárijesztőzött egyszer. Volt pár vitám a két tanárral, kiálltam a véleményem mellett, és utána eljutottam odáig, hogy besétáltam rózsaszín hajjal az iskolába. A másik tanár szólt volna, de az ofőm bevédett. :) Hatalmas elismerés volt azok után, hogy lemadárijesztőzött, elhiheted! : D Az meg hogy hol megszólják a körömlakkot hol nem, az nem rendszer... Mondd ezt el neki.
2011. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!