Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Most akarok bejelentkezni az...

Most akarok bejelentkezni az első tetoválásomra, hogyan készüljek rá?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán igényel semmilyen különleges előkészületet a dolog. Tetoválás előtt pár napig érdemes hidratálni a tetoválandó területet, hogy hidratált és rugalmas legyen a bőr, megkönnyíti a művész dolgát. Előző este le is radírozhatod, az is segít. Nem tudom, hogy hol lesz helyileg a tetoválásod, de ha olyan helyen, ahol erősebb a szőr a testeden, akkor egy trimmelővel át lehet rajta menni, hogy rövidebb legyen, így a borotválásnál könnyebb dolga lesz a tetoválónak. Általában nem ajánlják, hogy magadnak szőrteleníts előtte pl. gyantával vagy borotvával, mert irritált lehet tőle a terület, amire aztán nem lehet szépen dolgozni.

Előző este aludj egy nagyot és 24 órával az időpont előtt már ne fogyassz alkoholt vagy bármilyen más tudatmódosítót. Az időpontra kényelmes ruhában menj, olyanban, amiben a tetoválandó területhez könnyű hozzáférni. Előtte reggelizz bőségesen, és vihetsz magadnak valami cukros nasit, hogy ha az izgulástól leesne a vércukrod, akkor legyen valami kéznél. Plusz pont, ha a tetoválódnak is viszel valami kis édességet, azt mindig nagyon szeretik. :D

Nagyjából ennyi, nem kell parázni, túlélhető azért a dolog. :)

2022. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De rendes vagy, meg is nyugodtam!

Köszönöm☺️

2022. márc. 26. 13:01
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Első nagyon jónat írt, nekem száraz bőröm van és 2 héttel előtte már kenem naponta. Vinni még kalcium-magnézium tablettát/pezsgőtablettát érdemes vinni, főleg ha érzékeny a bőröd (nekem dagad). Ha több órás a tetkó, vigyél rendes kaját is és minden órában igyál amíg készül a tetkó. Ja és a kezelő krémet/fóliát érdemes előre megvenni, hogy ne a tetkó után kelljen az után is rohangálni.
2022. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
*jókat na, nem tudok írni (amúgy én is most jelentkeztem be tetkóra :D)
2022. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!