Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi idő után szabad a...

Mennyi idő után szabad a szemöldök tetoválásra sminkelni?

Figyelt kérdés

Ez az első tetoválásom. Korrekció csak 1 hónap múlva lesz. 1 hete tetováltattam ki a szemöldököm, már ledobta a vart is. Az egyik szemöldökömön viszonylag látszik a tetoválás eredménye, a másikon olyan, mintha nem történt volna vele semmi. Nagyon nem néz ki jól így. Hallottam, hogy időbe tellhet, mire a pigmentek teljesen beépülnek, de így eléggé igénytelenül néz ki a szemöldököm. Legszívesebben kipótolnám szemöldökpúderral, hogy addig se látszódjon ez a nagy különbség.

Mennyi idő elteltével tehetem ezt meg? Nagyon zavar így.



2023. jan. 26. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megkérdezném azt, aki a tetoválás készítette. Esetleg küldhetsz neki fotót is.
2023. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Most ugyanebben a helyzetben vagyok, 2 hete csináltattam a tetoválást, az egyik nagyon szép, a másik nagyon halvány :( A halvány változott neked pár héten belül? Vagy maradt a másiknál sokkal halványabb? Köszönöm, ha válaszolsz :)
2023. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia. Valamennyit változott, igen. De csak korrekció után lett jobb a helyzet. Bár nekem már kissé kikopott az egész tetoválás, kellett volna korrekció utáni korrekció is, akkor talán jobban és szebben megmaradt volna. Sajnos nekem ilyen a bőröm, nehezebben fogja be a festéket.


Várd meg a korrekciót, akkor lesz meg a végleges eredmény. Ha akkor se lesz megfelelő, akkor mehetsz még egy korrekcióra.


Én csak azért nem mentem, mert úgy voltam vele "jóvanazúgy". Sajnos nekem nagyon csúnyán néz ki a tetoválás az első pár napban amikor elkezd gyógyulni és dobja le a vart. Emiatt nem akartam még egyszer ezt.

2023. máj. 31. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!